12.1 C
Shkoder, AL

KUR DALJA NGA SHTËPIA KTHEHET NË TMERR, QYTETI QË PO MBYT BANORËT

Ndotja e ajrit në Bangkok ka arritur në atë nivel, sa që qytetarëve ka filluar t’iu rrjedh gjak nga hunda dhe të kolliten pandërprerë. Smogu...

PËRDHUNOHET DHE VRITET GAZETARJA INVESTIGATIVE

Gazetarja bullgare, Viktoria Marinova njëherësh drejtuese e televizionit TVN është gjetur e vdekur këtë të shtune pranë bregut të lumit Danub në qytetin Ruse...

NEW YORK, DASMA KTHEHET NË TRAGJEDI

Njëzet njerëz kanë vdekur pas një përplasje të tmerrshme të limuzinës në Neë York të shtunën. Dy automjete u përfshinë në aksident, i cili ndodhi...

PAS 3 ORË NEGOCIATASH, POLICIA QËLLON 26-VJEÇAREN

Policia e Kansasit në SHBA, ka publikuar pamjet nga operacioni i policisë që përfundoi me vdekjen e një gruaje të armatosur. Pamjet e filmuara kamerat...

BURRI PILOT HAKMERRET NDAJ TË SHOQES, PËRPLAS AVIONIN NË SHTËPINË E SAJ

Piloti Duane Youd, 47 vjeç ka gjetur vdekjen pasi përplasi me dashje aeroplanin në shtëpinë e tij në Payson, SHBA. Ai mori vendimin disa orë...

“I PRODHON DJALLI”, VDES NGA ‘GRIPI I DERRIT’ GAZETARJA QË NUK PRANOI TË VAKSINOHEJ

Bre Payton, gazetarja e re amerikane e televizionit Fox News dhe Fox Business Channel ka gjetur vdekjen pas kalimit të një sëmundje të rrezikshme...

NËNË E VAJZË VRASIN PESË ANËTARËT E FAMILJES, MES TYRE TRE FËMIJË

Nënë e vajzë janë arrestuar nga policia me akuzën e vrasjes së pesë anëtarëve të familjes së tyre në Pensilvani. Shana Decree, 45 vjeç dhe...

SHPËRTHIM ME MAKINË BOMBË , 21 PERSONA TË VDEKUR DHE 65 TË PLAGOSUR

Të paktën 21 persona kanë humbur jetën dhe dhjetra të tjerë janë plagosur pas një sulmi me bombë që ndodhi në kryeqytetin e Kolumbisë...

PËRLESHEN FERMERËT DHE BARINJTË, 86 TË VDEKUR

Të paktën 86 njerëz kanë vdekur pas përplasjeve të dhunshme ndërmjet fermerëve dhe barinjve. Përleshjet filluan të enjten kur fermerët etnikë të Berom sulmuan barinjtë...

E DEKLARUAN TË VDEKUR, GRUAJA GJENDET DUKE MARRË FRYMË NË FRIGORIFERIN E MORGUT

Një grua e cila u shpall e vdekur gjatë një aksidenti automobilistik u gjet duke marrë frymë brenda frigoriferit të morgut. Zbulimi u bë nga...

Na ndiqni

72,010FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA