PRAPË GRUSHTA NË PARLAMENT

UKRAINË, DEBATOHEJ MOBILIZIMI I USHTRISË NË LINDJE TË VENDIT .

RUSIA E PËRFSHIRË NË RRËZIMIN E AVIONIT

SEKRETARI AMERIKAN I SHTETIT, KERRY, DEKLARON SE SHBA KA PROVA PËR KËTË .

TRAGJEDIA E MH17, MBLIDHEN TRUPAT E 196 VIKTIMAVE

QEVERIA DHE REBELËT TËRHEQIN TRUPAT NGA VENDI I RRËZIMIT TË AVIONIT .

RAPORTIMI I RREMË I RT, DORËHIQET GAZETARJA

“LUFTA MEDIATIKE” RUSI-SHBA. SARA FIRTH: JAM PËR TË VËRTETËN .

HETIMET PËR AVIONIN E RRËZUAR

DYSHOHET SE MUND TË KETË LIDHJE ME TERRORIZMIN OSE GABIM I PILOTIT .

SAMITI I BE PA REZULTAT

DESHTON ZGJEDHJA E DY PASUESVE TË ASHTON DHE VAN ROMPUY .

MASAKRA E SREBRENICËS, HOLLANDA FAJTORE

PAQERUAJTËSIT HOLLANDEZË KISHIN DËSHTUAR TË MBRONIN BOSHNJAKËT .

BRITANI, NDRYSHON QEVERIA

WILLIAM HAGUE KA DHËNË DORËHEQJEN NGA POSTI I SEKRETARIT TË JASHTËM TË BRITANISË .

FRANCA NDERON VIKTIMAT E LUFTËS SË PARË BOTËRORE

SHËNOHET 14 KORRIKU, FESTA KOMBËTARE E REPUBLIKËS FRANCEZE .

MASAKËR NË NJË SHTËPI PUBLIKE

IRAK, PERSONA TË ARMATOSUR VRASIN 20 GRA DHE 9 BURRA .

Na ndiqni

66,484FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA