16 C
Shkoder, AL

FERMERËT, ASNJË LEK NGA TVSH. E PAZBATUESHME SKEMA E RIMBURSIMIT

Fermerët, asnjë lek nga TVSH. E pazbatueshme skema e rimbursimit

RAPORTI I BANKËS BOTËRORE – SHQIPËRISË I DUHET NJË DEKADË TË KAPËRCEJË VARFËRINË

Banka Botërore vlerëson se mjerimi në Shqipëri ka ardhur në rritje, duke e shtuar numrin e atyre që jetojnë në varfëri me tre herë brenda viteve 2008-2010.

MBAHET PËR TË KATËRTIN VIT NË ZADRIMË PANAIRI I GJELIT TË DETIT

Mbahet për të katërtin vit në Zadrimë Panairi i Gjelit të Detit

MUAJT E BUJQËSISË, ZHVILLOHET FESTIVALI I VERËS SHQIPTARE

Muajt e Bujqësisë, zhvillohet Festivali i verës shqiptare

MAQEDONIA BLLOKON PRODUKTET SHQIPTARE, PANARITI: RECIPROCITET “SJELLJA E MAQEDONASVE, E QËLLIMSHME”

Maqedonia bllokon produktet shqiptare, Panariti: Reciprocitet "Sjellja e maqedonasve, e qëllimshme"

INDUSTRIA E NAFTËS, LIGJI I RI NDALON SHITJEN E KUOTAVE PËR ARSYE TË SIGURISË...

Industria e naftës, ligji i ri ndalon shitjen e kuotave për arsye të sigurisë kombëtare

TURIZMI NË KRYE, NË VERË EKONOMIA PËRFITOI GJYSMË MILIARD EURO

Turizmi në krye, në verë ekonomia përfitoi gjysmë miliard euro

MIRATOHEN SHTESAT NË BUXHET PËR KUVENDIN, PRESIDENCËN, PARTITË

Miratohen shtesat në buxhet për Kuvendin, Presidencën, Partitë

ULET AKCIZA E GAZIT, BISEDIMET PS-LSI E ÇOJNË NË 8 LEKË PËR LITËR

Ulet akciza e gazit, bisedimet PS-LSI e çojnë në 8 lekë për litër

ÇMIMET E USHQIMEVE DHE PIJEVE JOALKOOLIKE JANË RRITUR ME 3,2 %

Çmimet e Ushqimeve dhe pijeve joalkoolike janë rritur me 3,2 %

Na ndiqni

79,546FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA