17 C
Shkoder, AL

AKSIDENTI NË DOBRAÇ,NDËRRON JETË DHE 19 VJEÇARJA SHTATËZËNË

Ndërron jetë në spitalin rajonal të Shkodrës edhe e aksidentuara e dytë, Esmeralda Bajrakurtaj 19 vjeçe  e cila ishte shtatëzënë. Ajo u plagos rëndë në...

VRASJE ME THIKE NE SHKODER , HUMB JETEN NJE 54 VJEÇAR

Nje ngjarje e rende ka ndodhur pasditen e se henes ne qytetin e Shkodres, ku nje 54 vjecar ka humbur jeten pasi eshte goditur...

URA E MESIT:GJENDET NJE MOTOR I DJEGUR,DYSHOHET SE I PERKET AUTORIT TE VRASJES...

Detaje te reja dalin nga vrasja e Nard Polise,pronat bujtine ne Theth, ngjarje e ndodhur ne Grude te Njesise Administrative Rrethina ne Shkoder. Në vendin...

TRE TË VDEKUR NË SALLËN E GJYQIT, 1.5 MILION EURO DËMSHPËRBLIM PËR FAMILJEN SHQIPTARE.

Ministria italiane e Drejtësisë do të dëmshpërblejë me 1.5 milion euro të afërmit e viktimave të masakrës së ndodhur në Gjykatën e Reggio Emilia...

VRITEN BURRË E GRUA NË SHKODËR

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Shkodrës që në orët e para të mëngjesit. Boran Bërcana dhe bashkëjetuesja e tij Silvana Ndoci...

VETËVRASJA E 47-VJEÇARIT, PEZULLOHET SHEFI I KOMISARIATIT TË VAUT TË DEJËS DHE DY POLICË

Një ditë pas ngjarjes së rëndë në Shkodër, ku u vetëvra 47-vjeçari Ardian Kallami sapo doli nga komisariati, ku ishte shoqëruar si i dyshuar...

NGACMOI SEKSUALISHT 15-VJEÇAREN, ARRESTOHET POLICI NË SHKODËR

Policia e Shkodrës ka arrestuar një punonjës policie, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Mësohet se në pranga ka përfunduar shefi i...

CEREMONIA,3 FËMIJËT NUK I THANË DOT LAMTUMIRË NENES

Ardjana Shaholli, 40-vjeçarja që vdiq pasi u vra nga bashkëshorti i saj është përcjellë për në banesën e fundit vetëm nga tre fëmijët e...

SHKODER :VRASJE NE GRUDE NE AFERSI TE FUSHES SE AVIACIONIT

Vrasje ne grude ne afersi te fushes se aviacionit Mësohet se viktima Ferdinand  Polia 36 vjec nga Thethi.Ai  është qëlluar me armë zjarri disa here,...

SHKODER :U DYSHUA PER VDEKJE NATYRALE POR REZULTON VRASJE

Mehdi Kavaja rreth 60 vjec eshte gjetur pa shenja jete ne punishten e tij ne lagjen Tophane te Shkodres ku ai bente riparime bravash...

Na ndiqni

70,795FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA