M.MADHE, PLAGOSET 52 VJEÇARI

NGJARJA NË FSHATIN GRIL, POLICIA ARRESTON AUTORIN. Një 52-vjeçar nga Malësia e Madhe është qëlluar me thikë paraditen e sotme pas një konflikti të çastit. Mësohet se shtetasi me iniciale F.C banues në fshatin Gril është qëlluar me thike nga 46-vjeçari Gëzim Rrgalla, i cili është prangosur nga forcat e policisë.

VRAU KUNATIN NË 2004, 38-VJEÇARI KAPET NË ITALI (EMRI)

Një 38-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje dhe pengmarrje, është vënë në pranga. Burime zyrtare nga Policia e Shtetit bënë me dije...

SHKODËR, ARRESTOHET 26 VJEÇARI, I VURI ZJARRIN SHTËPISË

 Arrestohet në flagrancë një shtetas për veprën penale: "Shkatërrimi i pronës me zjarr".

HETIMI TATIMOR AKSION NE SHKODER,MBYLLIN KAFENE DHE RROBAQEPESI

Hetimi tatimor aksion 48 oresh ne Shkoder,mbyllin kafane e rrobaqepesi

VDES 60 VJEÇARI, ARRESTOHET OFICERI I POLICISË

Një 60 vjeçar ka gjetur vdekjen në orët e para të mëngjesit në aksin Velipojë-Shkodër në vendin e quajtur Malkolaj si pasojë e përplasjes së fortë të motoçikletës me të cilën udhëtonte viktima dhe një automjeti tip OPEL. I vdekur mbeti shtetasi me iniciale P. P, 60 vjeç, banues në fshatin Baks të Velipojës, ndërsa është plagosur lehtë Përparim Papa, 48 vjeç, me detyrë oficer i Policisë në Sektorin e Qarkullimit Rrugor pranë Komisariatit të Policisë Malësi e Madhe.

AKSIDENT NË KROACI/ BMW-JA E SHQIPTARIT SHPËRTHEN NË FLAKË

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën A1 mes Karlovacit dhe Novigradit, pasi makina tip BMW e një shqiptari ka shpërthyer në flakë në Kroaci.

MAKINA ME SHQIPTARË PËRPLASET ME PEMËN, 1 I VDEKUR 4 TË PLAGOSUR

Një shqiptar ka humbur jetën dhe katër të tjerë u plagosën në një aksident të rëndë automobilistik në Itali. Siç raportojnë mediat italiane aksidenti ka...

DROGË ME MESAZHE NË WHATSAPP, ARRESTOHET TREGTARI SHQIPTAR I KOKAINËS

Një 33 vjeçar shqiptar, u arrestua nga policia italiane nën akuzën e shitjes së narkotikëve. Shqiptari me iniciale D.X, i papunë dhe me precedentë, njihej...

“ARREST ME BURG” PËR 2 KRYEPLEQTË DHE SHOFERIN E FNSH

“E ka ngrënë ujku” dhe “theu këmbën” janë disa prej kodeve që kanë dalë nga përgjimet e prokurorisë të kryepleqve në Dukagjin që i përdornin me kultivuesit e drogës në Dukagjin gjatë vitit të kaluar.

HELMON VETEN ME ILAÇE GRUAJA 48-VJEÇARE

Një grua ka tentuar ti japë fund jetës, duke u vetëhelmuar me medikamente mjekësore. Ngjarja sipas Policisë Vendore ët Durrësit, ka ndodhur në banesën e...

Na ndiqni

66,479FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA