25 C
Shkoder, AL

AMBULANCA AKSIDENTON NJË KEMBËSOR

Ambulanca aksidenton nje kembesor.

HIPOTEKA, “MOLLA E NDALUAR” PËR DREJTUESIT NË SHKODËR

 Zyra e Regjistrimit te pasurive te paluajteshme, apo ndrysh hipoteka, duket se eshte molla e ndalur per drejtuesit e saj ne Shkoder.

“ARREST SHTËPIE” PËR KREUN E HIPOTEKËS SHKËLZEN BERISHA

 Drejtori i hipotekës Shkëlzen Berisha nuk do të qëndrojë më në dhomat e paraburgimit.

ZJARR NE SHKODER, SHKRUMBOHET BANESA PRANE “DUGAJVE TE REJA”

Nje banese eshte shkrumbuar nga flaket e zjarrit rreth ores 22:30 ne qender te qytetit te Shkodres.

ELBASAN, ARSYEJA E KRIMIT TË RËNDË

Policia ka treguar edhe informacionet e para lidhur me arsyen e krimit makabër të ndodhur në Elbasan.

GODET KRIMI NE ELBASAN, 3 TË VRARË 6 TË PLAGOSUR

Të shtënat me armë zjarri kanë lënë pas 2 të vdekur dhe 4 të plagosur në Elbasan.

KAMERAT E POLICISE, ARRESTOHET NJE SHTETAS NE TIRANE

Policia e Shtetit ka shpërndarë pamjet video të arrestimit të një drejtuesi automjeti në Tiranë, që tentoi të korruptonte policët në shërbim.

SHKODËR, NDALOHET DREJTORI I HIPOTEKES SHKELZEN BERISHA

Prokuroria e Shkodrës ka nxjerrë urdhër-ndalimi për kreun e Zyrës së Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme Shkodër, Shkëlzen Berisha, i dyshuar se ka konsumuar elementët e veprës penale ”Shpërdorimi i detyrës” dhe ”Kallëzimi i rremë”.

SHKODER, AKSIDENTOHEN 3 AUTOMJETE NE UNAZEN PERENDIMORE

3 automjete jane perfshire ne nje automjet ne unazen perendimore te qytetit te Shkodres.

GRUDË E RE, MBËRRIN I PAJETË NË SPITAL NJË 80-VJEÇAR

 Një 80-vjeçar ka mbërritur i pajetë në spitalin rajonal të Shkodrës, Rreth orës 18:00 të së shtunës trupi i shtetasit Martin Kola (Stragu) është dërguar nga familjarët e tij në urgjencën e spitalit rajonal.

Na ndiqni

74,740FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA