35 C
Shkoder, AL

SHQIPTARI KISHTE 500 MAKINA, LUFTË ME POLICINË GJATË ARRESTIMIT

Shqiptari kishte 500 makina, luftë me policinë gjatë arrestimit

E FUNDIT, I BURGOSURI I BURGUT TË LEZHËS MBËRRIN PA JETË NË SPITAL

Një i burgosur nga burgu i Shënkollit ka mbërritur i pajetë në spitalin e Lezhës në orët e pasdites së sotme.

SHKODER: 21 VJEÇARJA I JEP FUND JETES,HIDHET NGA URA E SPATHARIT

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Stajka të Shkodrës, ku një 21-vjeçare dyshohet t’i ketë dhënë fund jetës duke...

AKSIDENTOI TË MOSHUARËN DHE U LARGUA, POLICIA KAP SHOFERIN

Pasi ka aksidentuar duke plagosur të moshuarën, shoferi është ndaluar nga policia. Më datë 28.07.2017, rreth orës 06:35, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë se në lagjen ”Pavarsia”, tek ”Akademia e Marinës” një automjet tip ” Renault”, ka goditur shtetasen R.I., 76 vjeçe, dhe është larguar.

ORIKUM, AUTOBUSI I NXËNËSVE PËRPLASET ME NJË “FIAT”, 1 I PLAGOSUR

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Orikum të Vlorës, ku një makinë Fiat me targa AA 309 KL është përplasur me një...

PASURITË E FRROKUT, KRIMET E RËNDA PUBLIKOJNË PROVAT

Pasuritë e Frrokut, krimet e rënda publikojnë provat

ARRESTOHET SHQIPTARI ME TË DASHURËN U KAPËN ME 12 KG DROGË

Prangosen dy persona ndërsa konfiskohet sasi e madhe marihuane në Novara, Itali, gjatë një operacioni kundër lëndëve narkotike. Mediat italiane bëjnë me dije se janë...

OPERACION I PËRBASHKËT ANTIDROGE SHQIPËRI-ITALI

Një operacion i përbashkët Antidrogë ndërmjet Policisë së Shtetit dhe Autoriteteve Policore italiane Guardia di Finanza ka çuar në sekuestrimin në Brindizi të Italisë të një një Gomone 8.5 metra e gjatë , me dy motorë, ku në bordin e saj u gjeten 31 pako të mëdha me lëndë narkotike.

LARGOHEN AVOKATËT, DËSHTON GJYQI PËR VRASJEN E MARVI MIHALIT

Dështon sërish gjyqi për 4 të pandehurit për vrasjen e Marvi Mihalit, ndërsa shkak u bë kërkesa e avokatëve të të pandehurve, të cilët...

BIE NGA KATI I 3-TË I PALLATIT, HUMB JETËN 50-VJEÇARI

Një 50 vjeçar nga qyteti i Shkodrës ka humbur jetën gjatë mesdites te se enjtes pasi ka rene nga kati I 3-te i apartamentit...

Na ndiqni

77,327FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA