GODITET LINJA E DROGËS SHQIPËRI-GREQI, KAPEN 210 KG KANABIS

Goditet linja e drogës Shqipëri-Greqi, kapen 210 kg kanabis

SEKUESTROHEN 470 KG KANABIS E ARDHUR NGA SHQIPËRIA

Sekuestrohen 470 kg kanabis e ardhur nga Shqipëria

‘TORNADO’ NË ITALI SHKATËRRON RRJETIN E DROGËS NË TË DHE 2 SHQIPTARË

'Tornado' në Itali shkatërron rrjetin e drogës në të dhe 2 shqiptarë

ZBARDHET RAPORTI, NË 2016 U PËRGJUAN 3943 SHQIPTARË

Zbardhet raporti, në 2016 u përgjuan 3943 shqiptarë

VJEDHJA E BSH, DËNOHET ME 2 VJET BURG, ISH-INSPEKTORJA E PËRGJITHSHME

Vjedhja e BSH, dënohet me 2 vjet burg, ish-Inspektorja e Përgjithshme

SHTYHET GJYQI, AVOKATI I SHOFERIT TË FNSH: KA DEPRESION

 Që nga momenti i arrestimit gjendja shëndetësore e Ardian Locit, shoferit të FNSH i akuzuar për “shpërdorim detyre” është përkeqësuar.

EKZEKUTOHET ME ARMË TREGTARI SHQIPTAR NË MES TË ATHINËS

Ekzekutohet me armë tregtari shqiptar në mes të Athinës

KAPEN 800 KG KANABIS NË TUNEL DHE NË NJË KONTENIER. NË KËRKIM 8 PERSONA

Kapen 800 kg kanabis,në tunel  dhe  në një kontenier .Në kërkim 8 persona

KANABISI, NDËSHKOHEN POLICËT

Kanabisi, ndëshkohen policët

E FUNDIT, I BURGOSURI I BURGUT TË LEZHËS MBËRRIN PA JETË NË SPITAL

Një i burgosur nga burgu i Shënkollit ka mbërritur i pajetë në spitalin e Lezhës në orët e pasdites së sotme.

BOTA