VRAU BASHKATDHETARIN, ARRESTOHET 32 VJEÇARI SHQIPTAR NË ITALI

Vrau bashkatdhetarin, arrestohet 32 vjeçari shqiptar në Itali

“DOLLARI’, TREGU I ZI KU PASTROHEN PARATË NË SHQIPËRI

“Dollari’, tregu i zi ku pastrohen paratë në Shqipëri

SEKUESTROHEN 109.5 KG KANABIS, NË PRANGA NJË GREK DHE NJË SHQIPTAR

Sekuestrohen 109.5 kg kanabis, në pranga një grek dhe një shqiptar

KAPET NË ITALI ANËTARI I BANDËS SË NIKLËS

Kapet në Itali anëtari i bandës së Niklës.

DROGË PËR NË TURQI, SEKUESTROHEN NË KAPSHTICË 79 KG KANABIS

Drogë për në Turqi, sekuestrohen në Kapshticë 79 kg kanabis

ARRESTOHET AUTORI I GRABITJES ME ARMË

 Policia e Shkodrës ka arritur që të zbardhë grabitjen në dyqanin e celurarëve T-Telecom, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e 12 marsit.

GUARDIA DI FINANZA:DYFISHOHET TRAFIKU I DROGËS NGA SHQIPËRIA

Guardia di Finanza: Dyfishohet trafiku i drogës nga Shqipëria në Itali

GREQI, 13 TONË HASHASH NGA SHQIPËRIA

Greqi, 13 tonë hashash nga Shqipëria

SHQIPTARËT KAPEN ME 15 KG KANABIS

Shqiptarët kapen me 15 kg kanabis

KANABISI, POLICËT DO MBAJNË PËRGJEGJËSI DHE PËR TË AFËRMIT

Kanabisi, policët do mbajnë përgjegjësi dhe për të afërmit

BOTA