ADOLESHENTI NË SHOK! MASAKROHET NGA SHOKËT NË TIRANË PËR LEKËT E SHKOLLËS

Adoleshenti në shok! Masakrohet nga shokët në Tiranë për lekët e shkollës

POLICIA SUPERMASA PËR TA MBROJTUR KRYETARIN E BASHKISE ELBASAN

Policia supermasa për ta mbrojtur Qazim Sejdinin

TRITOLI NË GUCI TË RE, DYSHIME PËR KONFLIKT PRONËSIE

 Policia e Shkodrës ka ngushtuar rrethin e pistave të hetimit për tritolin që rrezikoi familjen e shtetasit Mark Lazër Marku në fshatin Guci e Re të njësisë Rrethina në Shkodër.

VIJON DORËZIMI VULLNETAR I ARMËVE NË QARKUN E SHKODRËS

Vijon dorëzimi vullnetar i armëve dhe municioneve luftarake ne Qarkun e Shkodres.

ITALI, SHQIPTARI FSHEH DOZAT E KOKAINËS NË PAMPERSIN E DJALIT

Fsheh drogën në panolinën e fëmijës së tij. Mediat italiane shkruajnë historinë e arrestimit të Elton Gegicit, 31 vjeç me banim në Fornacette.

NDALOHEN SHTATË AZILKËRKUES NË SHKODËR, JA KU PO SHKONIN

Shtatë azilkërkues arabë janë larguar nga qendra duke tentuar që të kalojnë në Mal të Zi, por janë ndaluar.

KISHTE DALË PËR PESHKIM, I RIU MBYTET NË LUMIN VJOSA

Një 26 vjeçar është mbytur në ujërat e lumit Vjosa. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 të ditës së djeshme në fshatin Kute të Mallakastrës.

11 TË ARRESTUAR PËR SHFRYTËZIM PROSTITUCIONI, MES TYRE NJË POLIC

11 persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës me akuzën e shfrytëzimit prostitucioni, mes tyre edhe efektivi i policisë Elton Shterpi.

KONFLIKT NË SHISH TUFINË, NDËRHYN EDHE USHTRIA

Konflikt në Shish Tufinë, ndërhyn edhe ushtria.

DY TON DROGË NË DET, IDENTIFIKOHET NJËRI NGA SKAFISTËT, U LARGUA NGA DOGANA E...

Dy  ton drogë në det, identifikohet njëri nga skafistët, u largua nga Shqipëria nga dogana e Kakavijes

BOTA