22 C
Shkoder, AL

LUFTË ME POLICINË ARRESTOHEN VËLLEZËRIT, PLAGOSËN 4 PERSONA NË VITIN 2017

Policia e shtetit ka arrestuar dy vëllezërit Arben Seferi dhe Astrit Seferi të cilët akuzohen për plagosjen e 4 personave në një lokal në...

PASI HËNGRI BUKË NË SHTËPINË E TIJ, SHQIPTARI VRET KUSHËRIRIN E GRUAS NË SY...

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Nea Agxialon, ku një shqiptarë ka vrarë një të afërm të tij. Sipas mediave greke shqiptari baba i...

SHPËRTHEN NJË TJETËR BOMBOL NË NJË BANESË , E DYTA BRENDA DITES

Një bombol gazi ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në banesën e Razi Hoxhës, në fshatin Drashovicë. Si pasojë e shpërthimit nuk ka dëme në...

SHTYHET GJYQI PËR MËSUESIN ABUZUES, NËNA E 11-VJEÇARES: VAJZA NË GJENDJE TË RËNDUAR, ANKTH...

Gjykata e Gjirokastrës shtyu të martën procesin gjyqësor në ngarkim të një mësuesi nga fshati Muçodemaj i Tepelenës, i akuzuar nga Prokuroria për “vepra...

BLLOKOHEN LLOGARI BANKARE DHE PRONA TË GRUPIT KRIMINAL TË ‘TOYOTA YARIS’

Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë bërë të mundur sekuestrimin e pasurive të të arrestuarve nga operacioni 'Toyota...

SHPËRTHEN BOMBOLA SHTËPIA NË FLAKË, GRUAJA RËNDË NË TIRANË

Një bombol gazi ka shpërthyer mëngjesin e sotëm duke sjellë përfshirjen e banesës nga flakët, ndërsa janë plagosur burrë e grua. Ngjarja ka ndodhur...

KËRCËNON TË VRASË ME ÇIFTE FAMILJARËT DHE NIPIN: DO I VË FLAKËN SHTËPISË

Një 79-vjeçar u arrestua nga Policia në Kukës pasi ka tentuar të vrasë familjarët e tij dhe t'i vërë flakën banesës me benzinë. Ngjarja...

SHQIPËRIA BURIMI KRYESOR I TRAFIKUT TË ARMËVE ILEGALE NË ITALI

Sekuestrimi i një arsenali armësh lufte mes të cilave dhe një raketë gjuajtëse ajrore, disa kallashnikovë e pistoleta të fabrikimit rus, në zotërim të...

“KASAPI” ARRESTON HAJDUTËT E BAGËTIVE NË LEZHË

Policia ka zbardhen një sërë vjedhjesh të bagëtive të trasha të ndodhura në Lezhë dhe Shijak. Në kuadër të operacionit të koduar "Kasapi" u arrestuan...
video

SHKODËR, ARRESTOHEN 2 INSPEKTORË TË BASHKISË

Dy inspektorë të taksave në bashkinë e Shkodrës janë arrestuar, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim. Policia ben me dije se jane arrestuar shtetasit B....

Na ndiqni

77,164FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA