25 C
Shkoder, AL

NGACMOI SEKSUALISHT 15-VJEÇAREN, ARRESTOHET POLICI NË SHKODËR

Policia e Shkodrës ka arrestuar një punonjës policie, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Mësohet se në pranga ka përfunduar shefi i...

CEREMONIA,3 FËMIJËT NUK I THANË DOT LAMTUMIRË NENES

Ardjana Shaholli, 40-vjeçarja që vdiq pasi u vra nga bashkëshorti i saj është përcjellë për në banesën e fundit vetëm nga tre fëmijët e...

NE KERKIM PER VRASJE, ARRESTOHET 40 VJEÇARI NGA SHKODRA

Shkodër Finalizohet operacioni policor "Gjurmimi" Kapet dhe ndalohet një person i shpallur në kërkim, i dënuar me 25 vite burg për vrasje. Nga strukturat e Komisariatit të...

SHKODER :VRASJE NE GRUDE NE AFERSI TE FUSHES SE AVIACIONIT

Vrasje ne grude ne afersi te fushes se aviacionit Mësohet se viktima Ferdinand  Polia 36 vjec nga Thethi.Ai  është qëlluar me armë zjarri disa here,...

SHKODER :U DYSHUA PER VDEKJE NATYRALE POR REZULTON VRASJE

Mehdi Kavaja rreth 60 vjec eshte gjetur pa shenja jete ne punishten e tij ne lagjen Tophane te Shkodres ku ai bente riparime bravash...

SHKODËR, SEKUESTROHEN ARMË DHE KANABIS, GJASHTË TË ARRESTUAR

Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Shkodër në bashkëpunim me Drejtorinë e Policisë së Qarkut Shkodër në një kohë të shpejtë, brenda 7 ditëve, përfundoi suksesshëm...

AKSIDENTI NË KRYEBUSHAT, VDES DREJTUESI I MJETIT, PLAGOSEN DY PASAGJERET

Një i vdekur dhe dy të plagosur është bilanci i një aksidenti të rëndë të ndodhur në Kryebushat, pjesë e aksit rrugor Shkodër- Lezhë. 3...

AKSIDENT ME VDEKJE NE RRUGEN SHKODER-VAU DEJES

Aksident me.vdekje ne rrugen Shkoder Vau Dejes. Viktima Mirjan Kaceli nga fshati Stajke. Aksidenti ndodhi ne rrugen Shkoder Vau Dejes. Viktima ishte me motor dhe...

AKSIDENT ME VDEKJE NE SHKODER,MOTORRI PERPLASET ME VAZON E LULEVE

Nje aksident me vdekje eshte shenuar pasditen e ejtes ne qytetin e Shkodres ku nje 54 vjecar ka humbur jeten.Sipas policise ,me datë 12.07.2018,...

NGJARJA NË SHKODËR, POLICIA JEP DETAJE

Shkoder Informacion paraprak Sot rreth orës 11:15 në lagjen “Partizani” në vendin e quajtur 'Merkata Rus', dyshohet se dy persona me motoçikletë kanë qelluar me armë...

Na ndiqni

72,229FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA