26 C
Shkoder, AL

M.MADHE, PLAGOSET 52 VJEÇARI

NGJARJA NË FSHATIN GRIL, POLICIA ARRESTON AUTORIN. Një 52-vjeçar nga Malësia e Madhe është qëlluar me thikë paraditen e sotme pas një konflikti të çastit. Mësohet se shtetasi me iniciale F.C banues në fshatin Gril është qëlluar me thike nga 46-vjeçari Gëzim Rrgalla, i cili është prangosur nga forcat e policisë.

ARRESTOHET NË MOSHËN 79-VJEÇARE 27 VJET PAS NGJARJES

Kadri Rustemi në vitin 1991, kur ishte 52 vjeç, vrau për konflikt prone bashkëfshatarin e tij Xh. H, dhe tentoi të vriste dhe një...

U HELMUAN NXËNËSIT, MBYLLET SHKOLLA NË GJEGJAN TË PUKËS

U helmuan nxënësit, mbyllet shkolla në Gjegjan të Pukës

SHPËRTHEN MAKINA,NUK DIHEN SHKAQET

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur qytetarët e Tiranës Ngjarja ka ndodhur në zonën e Ali Demit ku një makinë tip Benz A Class është...

SHKODER, PLAGOSET 32 VJECARI

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në qytetin e Shkodrës, në lagjen “Rus”. I plagosuri është Ylli Çele 32 vjeç, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën. Ai ndodhet në spitalin e Shkodrës, ndërsa është plagosur me tre plumba në këmbë.

OPERACION NDËRKOMBËTAR PËR GRUPIN KRIMINAL SHQIPTAR

Forcat policore të Europolit, Gjermanisë, Francës dhe Shqipërisë, në bashkëpunim me njëra-tjetrën kanë goditur një grup kriminal të organizuar shqiptar në Francë. Prej disa muajsh...

ZJARRI NË PERASH , POLICIA JEP DETAJE

Informacion paraprak Me datë 08.01.2017, rreth orës 08.40, në lagjën "Perash" Shkodër në një dyqan ka shpërthyer një bombul gazi. Menjëherë në vendngjarje kanë mbëritur shërbimet e policisë të cilët kanë konstatuar se nga shpërthimi i një bombule gazi është djegur dyqani dhe ka marrë dëmtime të lehta shitësi, shtetasi A.A. 58 vjeç, banues në Shkodër, i cili u dërgua në spitalin rajonal Shkodër për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

PËRMBYSET MAKINA, NJË BURRË E 1 GRUA NË GJENDJE TË RËNDË

Përmbyset makina, një burrë e 1 grua në gjendje të rëndë

HIDHET NGA KATI I 8-TË NJË 31-VJEÇARE

Një ngjarje tragjike ka ndodhur pak më parë në kryeqytet në zonën e “Unazës së Re”. Një 31-vjeçare është hedhur nga kati i tetë...

ME ARMË NË BREZ, DY TË ARRESTUAR

Dy persona janë arrestuar në Vlorë dhe Fier për armëmbajtje pa leje. Policia ka vënë në pranga Ilir Birçaj, banues në Vlorë dhe Baftjar Bushin,...

Na ndiqni

76,928FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA