35 C
Shkoder, AL

VRANË 35-VJEÇARIN SHQIPTAR DHE I THYEN KAFKËN TË VËLLAIT, SHPALLEN FAJTORË 7 PERSONA NË...

Shtatë persona janë shpallur fajtorë nga gjykata britanike në Londër për vrasjen e një shtetasi shqiptar dhe plagosjen e rëndë të vëllait të tij. Ngjarja...

SHKODER :U DYSHUA PER VDEKJE NATYRALE POR REZULTON VRASJE

Mehdi Kavaja rreth 60 vjec eshte gjetur pa shenja jete ne punishten e tij ne lagjen Tophane te Shkodres ku ai bente riparime bravash...

SHKODËR, SEKUESTROHEN ARMË DHE KANABIS, GJASHTË TË ARRESTUAR

Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Shkodër në bashkëpunim me Drejtorinë e Policisë së Qarkut Shkodër në një kohë të shpejtë, brenda 7 ditëve, përfundoi suksesshëm...

SHKODER, NDALOHET NJE SHTETAS I SHPALLUR NE KERKIM PER VRASJE

Shkodër Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim. Kapet dhe ndalohet një person i shpallur në kërkim për vrasje. Nga strukturat e Komisariatit të...

SHKODER, ARRESTOHET 21-VJEÇARI PER TRAFIKIM TE NARKOTIKEVE

Shkodër Vijon puna për kapjen dhe ndalimin e personave të shpallur në kërkim. Kapet dhe ndalohet 21- vjeçari i shpallur në kërkim për veprën penale “Trafikimi...

AKSIDENT ME VDEKJE NE RRUGEN SHKODER-VAU DEJES

Aksident me.vdekje ne rrugen Shkoder Vau Dejes. Viktima Mirjan Kaceli nga fshati Stajke. Aksidenti ndodhi ne rrugen Shkoder Vau Dejes. Viktima ishte me motor dhe...

AKSIDENTI NË KRYEBUSHAT, VDES DREJTUESI I MJETIT, PLAGOSEN DY PASAGJERET

Një i vdekur dhe dy të plagosur është bilanci i një aksidenti të rëndë të ndodhur në Kryebushat, pjesë e aksit rrugor Shkodër- Lezhë. 3...

NGJARJA NË SHKODËR, POLICIA JEP DETAJE

Shkoder Informacion paraprak Sot rreth orës 11:15 në lagjen “Partizani” në vendin e quajtur 'Merkata Rus', dyshohet se dy persona me motoçikletë kanë qelluar me armë...

AKSIDENT ME VDEKJE NE SHKODER,MOTORRI PERPLASET ME VAZON E LULEVE

Nje aksident me vdekje eshte shenuar pasditen e ejtes ne qytetin e Shkodres ku nje 54 vjecar ka humbur jeten.Sipas policise ,me datë 12.07.2018,...

HAKMARRJA PËR PLAGOSJEN E 6 VITEVE MË PARË, EKZEKUTOHET TEK DERA E SHTËPISË 27-VJEÇARI...

Pas vrasjes së adoleshentit, Adriel Sala në Fushë-Mamurras, një tjetër vrasje ka ndodhur në orën 04:30 të mëngjesit në këtë qytet. Vrasja ka ndodhur në...

Na ndiqni

77,327FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA