26 C
Shkoder, AL

KOKAINA SHQIPTARE NE GJERMANI ,ZBULOHEN DETAJE

Policia gjermane në Bavari ka sekuestruar një ngarkesë prej 1 ton kokainë, ndërsa në pranga janë vënë 12 persona, shumica shqiptarë. Sipas policisë gjermane shqiptarët...

POLICIA E SHTETIT PUBLIKON FOTOT E 709 PERSONAVE QE JANE NE KERKIM

Policia e shtetit k publikuar fotot e 709 personave te shpallur ne kerkim per vepra te ndryshme penale.Mes tyre dhe nga Shkodra.

TE SHTENA ME ARME NE VELIPOJE

Të shtënat me armë zjarri në Luarz të Velipojës kanë ngritur në këmbë forca të shumta policie por edhe forcat e FNSH. Blutë e Shkodrës...

KONTROLLE NËPËR BURGJE, 13 TË PROCEDUAR, GJENDEN TELEFONA DHE DROGË

Kontrolle dhe inspektime blic janë zhvilluar në një sërë burgjesh të vendit, duke gjetur sende të shumta si telefona celularë, mjete prerëse të improvizara...

PENDIMI PËR KOKAINËN, AVOKATËT: ÇEKAJ S’KA PËRMENDUR EMRA BIZNESMENËSH

Avokatët e Arbër Çekajt mohojnë lajmet se klienti i tyre është penduar dhe ka nxjerre emrat e bashkëpunëtorëve në trafikun e drogës. Nëpërmjet një deklaratë...

ARRESTOHEN DY SHQIPTARË ,PO DERGONIN HASHASH NE JANINE

Arrestohen dy shqiptarë ,po dergonin hashash ne Janine

TË SHTËNA ME ARMË ZJARRI NË QENDËR TË SHËNGJINIT,2 TË PLAGOSUR

Të shtëna me armë zjarri në qendër të Shëngjinit,2 të plagosur

PROÇEDOHET PENALISHT I MOSHUARI, USHTRON DHUNE NDAJ KUNATES SE TIJ

Një 79-vjeçar në Vlorë, është proceduar penalisht pasi ka ushtruar dhunë kundër kunatës së tij, K.N. 71 vjeçe. Policia bën me dije se për të dhunuar urdhër mbrojte, pas dhunës fizike dhe psikologjike të ushtruar ndaj saj.

ARRESTOHET I DËNUARI ME 7 VJET BURG PËR DROGË

Policia ka arrestuar në Mirditë një person të dënuar për prodhim dhe shitje droge, me 7 vjet burg.

TRAFIK KOKAINE NGA SHQIPËRIA, PRANGOSET BIZNESMENI

Kërkohej që prej 2 vitesh dhe më në fund është vënë në pranga. Bëhet fjalë për një biznesmen shqiptar në Greqi, ndaj të cilit ishin...

Na ndiqni

76,928FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA