26 C
Shkoder, AL

POLITIKE

BORCHARDT:DUHET INTENSIFIKUAR NDJEKJA PENALE E TRAFIKANTEVE

Borchardt: Duhet intensifikuar ndjekja penale e trafikantëve

KRIJOHET GRUPI I MIQESISE ME PE “FRIENDS OF ALBANIA”

KRIJOHET GRUPI I MIQËSISË ME PE “FRIENDS OF ALBANIA”

PRESIDENTI NISHANI DEKRETON LIGJIN PER SPAK

Reforma në drejtësi - Nishani dekreton ligjin për “SPAK”

LUFTA KUNDER TERRORIZMIT,KODHELI NE TAKIMIN E SEDM-IT

Lufta kundër terrorizmit,ministrja Kodheli në takimin e SEDM-it

TOPALLI:I KERKOJ MINISTRISE SE ARSIMIT T’I KTHEJE PARATE MESUESVE

Deputetja e qarkut Shkoder,Jozefina Topalli ka reaguar ne rrjetin social facebook lidhur me ndalin e pges se mesuesve. Ne postimin e saj ajo shkruan:

VETTINGU,HIPOTEKA NIS VERIFIKIMIN E PRONAVE TE GJYQTAREVE DHE PROKUROREVE

Vettingu, hipoteka nis verifikimin e pronave të gjyqtarëve e prokurorëve

KODI CIVIL,SHUMICA E PAKICA KUNDER PROPOZIMEVE TE MANJANIT

Komisioni i Ligjeve - Kodi Civil, shumica e pakica kundër propozimeve të Manjanit

NIKOLLA: REFORMA NË ARSIM NDRYSHOI RRËNJËSISHT SISTEMIN

Ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla ka deklaruar këtë të hënë, në një takim me mësues nga i gjithë vendi, se reforma e ndërmarrër nga qeveria ka ndryshuar rrënjësisht arsimin në Shqipëri.

KODHELI:FORCAT SPECIALE SHUME SHPEJT NE MISIONE TE NATO-S

Kodheli:Forcat Speciale shumë shpejt në misionet në kuadër të NATO-s

RAMA NE KOMUNIKIMIN JAVOR:AJO QE NA NDAN ME SERBINE NUK NA PENGON PER INTEGRIMIN...

"Komunikimi i Javës" - Rama: Ajo që na ndan me Serbinë, nuk na pengon për integrimin europian

Na ndiqni

79,546FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA