27 C
Shkoder, AL

POLITIKE

MBYLLET GJITHÇKA, MËSONI EMRIN E DREJTUESIT TË RI TË FRESSH SHKODËR

Dorëheqja e Xheni Halilit një muaj më parë, i hapi rrugën zgjedhjeve të reja në FRESSH Shkodër.

DEGA PS NË SHKODËR VOTON PËR KRYETARË TË FRESSH

 Dega e partise Socialiste Shkoder ka zhvilluar votimin per kryetare te FRESH.

LIBRA, BEN BLUSHI TAKIM ME ANTARËSINË NË SHKODËR

 Deputetët Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi kanë mbërritur edhe në Shkodër në takimin e parë me antarësinë e sapo krijuar të partisë së re LIBRA.

VENDIMI – NDARJA E RE E MANDATEVE

KQZ votoi sot me 7 vota pro ndarjen e re të mandateve.

EURODEPUTETJA GREKE:GJENDEM MES GREQIZMIT TË VORIOEPIRIT

Eurodeputetja greke: Gjendem mes greqizmit të Vorioepirit

PDIU: SHQIPËRIA TË MBAJË QËNDRIME TË PRERA NDAJ MINISTRIT GREK TË MBROJTJES

Reagimi - PDIU: Shqipëria të mbajë qëndrime të prera ndaj ministrit grek të Mbrojtjes

ZGJEDHJET PARLAMENTARE 2017 – KQZ: SHQIPËRIA DO KETË 90 ZONA TË ADMINISTRIMIT ZGJEDHOR, LSI...

Zgjedhjet parlamentare 2017 - KQZ: Shqipëria do ketë 90 zona të administrimit zgjedhor, LSI voton kundër

REFORMA, VONESË TJETËR.PADITET NË KUSHTETUESE STATUSI I GJYKATËSVE E PROKURORËVE

Reforma, vonesë tjetër. Paditet në Kushtetuese statusi i gjykatësve e prokurorëve

KRIMET E KOMUNIZMIT, NISHANI: AUTORITETI I HAPJES SË DOSJEVE I VONUAR

Krimet e Komunizmit, Nishani: Autoriteti i Hapjes së Dosjeve i vonuar

VETTINGU, VENECIA DUHET TË MBYLLË DRAFTIN FINAL NË 7 DHJETOR

Vettingu, Venecia duhet të mbyllë draftin final në 7 dhjetor

Na ndiqni

79,546FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA