27 C
Shkoder, AL

POLITIKE

MIMOZA HAFIZI: KEMI KONTESTIME PER PROCESIN

Ne mbyllje te procesit e votimit per referendumin, ka reagur deputetja e Shkodres Mimoza Hafizi.

REFERENDUMI, HAFIZI KOMISIONIT: KAM MBI 24 ORË QË JU KËRKOJ

Deputetja e PS e qarkut Shkodër Mimoza Hafizi ka preferuar që t’i drejtohet me një letër zyrtare komisionit të votimit në procesin e referendumit këtu në Shkodër duke i bërë disa kërkesa.

REFERENDUMI, SHIMAJ: MË ÇUDIT DEPUTETJA HAFIZI, PROCESI I RREGULLT

 Koordinatori i PS në Shkodër Agim Shimaj i është kundërpërgjigjur deputetes Mimoza Hafizi për deklarimet e saj në lidhje me manipulimin e procesit të votimit në referendumin e partisë socialiste.

ALUDIMET PER PROCES TE PAVLERE TE HAFIZIT, REAGON KOORDINATORI AGIM SHIMAJ

Koordinatori i Partise Socialiste te Shkodres Agim Shimaj, ka reaguar ne lidhje me akuzat e deputetes Mimoza Hafizi ne lidhje me nje proces te pavlere sa i takon referendumit.

SALI BERISHA SHKRUAN NË FACE BOOK PËR SHKAQET E RRËZIMIT TE HELIKOPTERIT

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan në Facebook se shkak i rrëzimit të helikopterit të FA dy ditë më parë në Shkodër ka qenë cilësia e karburantit.

REFERENDUMI I PS, SHIMAJ: NË SHKODËR S’KA PROBLEME, MASIVITET

Ashtu si në të gjithë Shqipërinë edhe në Shkodër anëtarët e partisë socialiste kanë marrë pjesë në votimin për referendumin e kësaj force politike.

HAFIZI FLET NGA SHKODRA PËR REFERNDUMIN E PS-së

Sërish deputetja e Shkodrës nuk dha një përgjigje për të ardhmen politike të saj dhe Ben Blushit pas referendumit

RAMA FLET PER REFERENDUMIN NË PARTINË SOCIALISTE

Per referendumin e neserm te PS-se Rama ka zgjedhur te flase vetem permes nje statusi ne FB.

REFERENDUMI I PS, MIMOZA HAFIZI FTON ANËTARËSINË TA BRAKTISIN

 Deputetja e Partisë Socialiste, Mimoza Hafizi i ka kërkuar anëtarësisë së Partisë Socialiste që të mos marrë pjesë në referendumin e së shtunës.

REFERENDUMI I PS, SHIMAJ: GJITHÇKA GATI PËR VOTIMIN NË SHKODËR

 Një ditë përpara referendumit të partisë socialiste, dy koordinatorët e Shkodrës të PS Agim Shimaj dhe Martin Cubi tregojnë se gjithçka është gati dhe antarsia është e ftuar për të votuar masivisht.

Na ndiqni

77,346FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA