18 C
Shkoder, AL

POLITIKE

PD:KA IKUR KOHA E VITIT “ZERO”

SIPAS PD,PROGRAMI NUK ËSHTË I KOPJUAR,ËSHTË I BAZUAR NE DOKUMENTE STRATEGJIKE .http://www.youtube.com/watch?v=lWRtdLPLX_s

INCIDENT NE FUSHATE, PS DENONCON PRESIONIN NDAJ GRUPIT TE PUNËS

SELIA ROZE NE SHKODËR THIRRJE POLICISË TE MARRE MASAT E MENJËHERSHME. http://www.youtube.com/watch?v=gg9x1UkVKPM

INCIDENT NE FUSHATE, PS DENONCON PRESIONIN NDAJ GRUPIT TE PUNËS

SELIA ROZE NE SHKODËR THIRRJE POLICISË TE MARRE MASAT E MENJËHERSHME. http://www.youtube.com/watch?v=gg9x1UkVKPM

PS: PD NUK ZBATOI AFATIN, KA ENDE FLAMUJ

SIPAS SELISË ROZË U DESH SHOQËRIA CIVILE QË PD TË REAGONTE. Pas deklarates se dites se enjte nga Partia Demokratike ku sqarohej se ne 24 ore do largoheshin flamujt nga rruget e qytetit dhe te gjitha mjediset publike, 24 ore me pas Shkodra gjendet akoma e mbushur me vargje flamujsh te vendosur jo vetem ne pedonalet por edhe ne zonen muzeale te Gjuahdolit ku normalisht nuk duhet te ishin vendosur fare.

PS: PD NUK ZBATOI AFATIN, KA ENDE FLAMUJ

SIPAS SELISË ROZË U DESH SHOQËRIA CIVILE QË PD TË REAGONTE. Pas deklarates se dites se enjte nga Partia Demokratike ku sqarohej se ne 24 ore do largoheshin flamujt nga rruget e qytetit dhe te gjitha mjediset publike, 24 ore me pas Shkodra gjendet akoma e mbushur me vargje flamujsh te vendosur jo vetem ne pedonalet por edhe ne zonen muzeale te Gjuahdolit ku normalisht nuk duhet te ishin vendosur fare.

PS: PD NUK ZBATOI AFATIN, KA ENDE FLAMUJ

SIPAS SELISË ROZË U DESH SHOQËRIA CIVILE QË PD TË REAGONTE. Pas deklarates se dites se enjte nga Partia Demokratike ku sqarohej se ne 24 ore do largoheshin flamujt nga rruget e qytetit dhe te gjitha mjediset publike, 24 ore me pas Shkodra gjendet akoma e mbushur me vargje flamujsh te vendosur jo vetem ne pedonalet por edhe ne zonen muzeale te Gjuahdolit ku normalisht nuk duhet te ishin vendosur fare.

PS: PD NUK ZBATOI AFATIN, KA ENDE FLAMUJ

SIPAS SELISË ROZË U DESH SHOQËRIA CIVILE QË PD TË REAGONTE. Pas deklarates se dites se enjte nga Partia Demokratike ku sqarohej se ne 24 ore do largoheshin flamujt nga rruget e qytetit dhe te gjitha mjediset publike, 24 ore me pas Shkodra gjendet akoma e mbushur me vargje flamujsh te vendosur jo vetem ne pedonalet por edhe ne zonen muzeale te Gjuahdolit ku normalisht nuk duhet te ishin vendosur fare.

BASHKIA VAU DEJËS, AKUZA NDAJ OSHEE

MARKU: SHTYLLAT NË KARMË PRONË E BASHKISË, KJO NDËRHYRJE PËR FUSHATË. Bashkia Vau Dejes, ka reaguar ndaj inisiativës në të cilën po shihet vendosja e shtyllave te energjisë elektrike ne fshatin Karmë të kësaj bashkie. Kryetari I Bashkise Vau Dejës, Gjon Marku në një prononcim për mediat, ka deklaruar se këto shtylla janë pronë e Bashkisë Vau Dejës, dhe kjo ndërhyrje po kryhet për fushatë elektorale.

BASHKIA VAU DEJËS, AKUZA NDAJ OSHEE

MARKU: SHTYLLAT NË KARMË PRONË E BASHKISË, KJO NDËRHYRJE PËR FUSHATË. Bashkia Vau Dejes, ka reaguar ndaj inisiativës në të cilën po shihet vendosja e shtyllave te energjisë elektrike ne fshatin Karmë të kësaj bashkie. Kryetari I Bashkise Vau Dejës, Gjon Marku në një prononcim për mediat, ka deklaruar se këto shtylla janë pronë e Bashkisë Vau Dejës, dhe kjo ndërhyrje po kryhet për fushatë elektorale.

BAZHDARI: BASHKIA NJË PROJEKT AMBICIOZ PËR BUJQËSINË

KANDIDATJA E MAZHORANCËS TAKOHET ME BANORËT NË BËRDICË DHE ANË TË MALIT. Bujqësia dhe mbështetja financiare, teknike dhe ndërmjetësuese qe duhet te luaje bashkia ne bashkëpunim me fermerët dhe qeverinë . Ka qene ky thelbi i takimeve te realizuara nga kandidatja për kryetare bashkie Keti Bazhdari me banoret e komunës Bërdice.

Na ndiqni

73,698FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA