6.2 C
Shkoder, AL

POLITIKE

MBLEDHJA E SOTME E QEVERISE,VENDIMET

Qeveria, vendimet/ Nga impianti i mbetjeve tek shpronësimet

NDERHYRJA E ZJARREFIKESEVE NE OBJEKTET E SIGURUARA,15 MIJE LEKE/ORA

15 mijë lekë/ora për ndërhyrjen e zjarrfikëses në objektet e siguruara

PRESIDENTI NISHANI DEKORON 38 MARTIRET:NDJESE PER KRIMET E KOMUNIZMIT

Presidenti dekoron 38 martirët: Ndjesë për krimet e komunizmi

KOMISIONERI ANTI-DISKRIMINIM,7 PRETENDENTE NE GARE

Komisioneri i anti-diskriminim, 7 pretendentë në garë

RAPORTI I KE,NISHANI:ESHTE SINJAL INKURAJUES DHE POZITIV

Raporti i KE, Nishani: Eshtë sinjal inkurajues dhe pozitiv

GJYKATA KUSHTETUESE LE NE FUQI LIGJIN E PRONAVE,SHFUQIZON DISA NENE

Gjykata Kushtetuese ka shfuqizuar disa nene të ligjit për kthimin dhe kompensimin e pronave.

META:VETINGU TASHME KERKESE E BE PER HAPJEN E NEGOCIATAVE

Reagimi - Meta: Vetingu tashmë kërkesë e BE për hapjen e negociatave

BASHA: ZGJEDHJET NË AMERIKË, NJË MESAZH I ÇMUAR PËR POPULLIN SHQIPTAR

Kreu i demokratëve, Lulzim Basha, duke i uruar fitoren presidentit të ri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, tha se këto zgjedhje përçuan një mesazh të çmuar demokracie.

ZGJEDHJET NE SHBA – RAMA URON TRUMP PËR FITOREN: MIKJA E SHQIPËRISË E KOSOVËS...

Kryeministri Edi Rama ka uruar presidentin e sapozgjedhr të SHBA, Donald Trump për fitoren në krye të Shtëpisë së Bardhë.

BASHA REAGON NDAJ POSTIMIT TE RAMES NE FACEBOOK

Deklaratë e kryetarit të Partisë Demokratike.

Na ndiqni

79,546FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA