23 C
Shkoder, AL

POLITIKE

5 VITE NGA 21 JANARI, RAMA SULMON GJYKATEN E LARTE

Çdo njëri nga anëtarët e Gjykatës së Lartë që qysh prej 2013 mban të varrosur dosjen e 21 Janarit është sot i akuzuar si fajtor për vuajtjen tuaj 5 vjecare në kërkim të drejtësisë ” deklaroi tani Rama para familjarëve të viktimave të 21 Janarit të cilët ndodhen në kryeministri.

BASHA MBLEDH ALEATËT NJË DITË PAS PROTESTËS

Kreu i opozitës Lulzim Basha, zhvilloi sot në mbrëmje një takim me krerët e partive aleate, takim i cili vjen një ditë pas protestës. Burime...

NDRYSHIME NE QEVERI, IKEN CANI NE VEND TE TIJ AHMETAJ

Ndryshime në qeveri. Largohet nga ministria e Financave Shkëlqim Cani në vend të tij Arben Ahmetaj, Milva Ekonomi do të drejtojë Ministrinë e Zhvillimit Ekonomik në vend të Arben Ahmetajt.

FLECKENSTEIN APEL BE-SË: NXISNI PROCESIN E ANËTARËSIMIT. VENDET TË RRISIN SUNDIMIN E LIGJIT

Fleckenstein apel BE-së: Nxisni procesin e anëtarësimit. Vendet të rrisin sundimin e ligjit

TOPALLI-RAMES:KRYEMINISTRI I KANABISIT,EKSODIT DHE SHKATERRIMIT TE POLITIKES

Kuvend - Topalli-Ramës: Kryeministri i kanabisit, eksodit, e shkatërrimit të politikës.Deputetja demokrate Jozefina Topalli akuzoi kryeministrin Rama se ka shkatërruar politikën.

JEP DORËHEQJEN ANËTARI I GJYKATËS KUSHTETUESE

Jep dorëheqjen anëtari i Gjykatës Kushtetuese

KOKAINA , AMBASADA E BE: PUNË E PAQME, VAZHDONI LUFTËN!

Delegacioni i bashkimit Evropian në Tiranë, nëpërmjet një reagimi në Twitter, ka përgëzuar sot doganat dhe policinë shqiptare për sekuestrimin e një sasie rekord...

DEPUTETI I PD THIRRJE PEDAGOGËVE: BASHKOJUNI PROTESTËS

Kur protesta e studentëve ka hyrë në ditën e dytë të saj për këtë vit, vjen një thirrje nga deputeti i PD-së Luçiano Boçi. Ky...

VLLAHUTIN: ADMINISTRATA TË JETË GATI PËR NEGOCIATAT

Vllahutin: Administrata të jetë gati për negociatat

PD:STOP,MOS PËRDORNI FËMIJËT

PS,PO SHFRYTËZON ADMINISTRATËN SHTETËRORE PËR FUSHATE.http://www.youtube.com/watch?v=xSkDxaQCfw8

Na ndiqni

75,506FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA