6.2 C
Shkoder, AL

POLITIKE

BRUKSELI “NJEH”ÇESHTJEN ÇAME.HAHN:TIRANA E ATHINA T’I JAPIN ZGJIDHJE

Brukseli 'njeh' çështjen Çame,Hahn: Tirana dhe Athina t'i japin zgjidhje.

ALFRED MOISIU PRO LIGJIT TE MBETJEVE:SITUATA KA NDRYSHUAR

Moisiu pro ligjit të mbetjeve: Situata ka ndryshuar

RAMA VIZITON FABRIKEN E RICIKLIMIT TE MBETJEVE

Debati për ligjin - Rama zbret në terren, viziton fabrikën e riciklimit të mbetjeve

MANJANI FIRMOS MEMORANDUM PER PJESMARRJE NE PROGRAMET E BE

Manjani firmos memorandum për pjesëmarrjen në programet e BE Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka nënshkruar një Memorandum Mirëkuptimi ndërmjet Këshillit të Ministrave dhe Bashkimit Europian, që garanton pjesëmarrjen e vendit tonë në programin e drejtësisë të BE-së.

PD-PS:DAKORT NE PARIM PER VOTIM DHE NUMERIM ELEKTRONIK

Reforma zgjedhore - PD-PS dakord në parim për votim dhe numërim elektronik

MARREDHENIET SHQIPERI-MAQEDONI,SHQIPTARET URE BASHKEPUNIMI

Marrëdhëniet Shqipëri-Maqedoni Meta:Shqiptarët urë bashkëpunimi

NISHANI:POLITIKA SHQIPTARE DUHET TE RESPEKTOJE VULLNETIN E POPULLIT

Nishani:Politika shqiptare duhet të respektojnë vullnetin popullor

MISIONI USHTARAK RUS,KODHELI:NUK CENON ASNJE SEKRET,AS TE NATO-S

Misioni ushtarak rus,Kodheli:S’cënon asnjë sekret, përfshi dhe të NATO-s

SIGURIA E PARAVE NE BANKA.FORCOHEN MASAT MBROJTESE.FLASIN SEJKO E BRAÇE

Siguria e parave në banka, raportojnë Tahiri e Sejko. Forcohen masat mbrojtëse

“MBETJET”,BASHA KERKON REFERENDUM.RAMA:RREZIK IMAGJINAR

“Mbetjet”, Basha kërkon referendum. Rama reagon: Rrezik imagjinar

Na ndiqni

79,546FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA