16 C
Shkoder, AL

POLITIKE

PD VAU DEJËS, MBAN KUVENDIN E PARË ZGJEDHOR

 Agim Bushati është zgjedhur kryetar i Degës së Partisë Demokratike ne Vau Dejes.

MARKU I PËRGJIGJET AKUZAVE TË PS: SOCIALISTËT KANË DREJTOR TË DËNUAR

http://www.youtube.com/watch?v=P0U2ZxvV8gg

DEKLARATA ‘BOMBË’ E NDOCAJT: META KA OFRUAR MILIONA EURO PËR TË MË CENSURUAR

Deputeti Eduart Ndocaj është shprehur se sipas zërave, Kryeparlamentari Ilir Meta ka ofruar miliona euro për t’a censuruar ‘kaubojsin’ në media.

BASHA: KRYEMINISTRI NË IKJE U TALL ME 635 MIJË PENSIONISTË

Statusi i plotë në Facebook i kreut të PD-së, Lulzim Basha:

PS: KRYETARI I PD VELIPOJË QË U ZGJODH ËSHTË ME PRECEDENT PENAL

Partia Socialiste e Shkodres del me nje deklarate per shtyp duke denoncuar zgjedhjen e kryetarit te PD ne Velipoje Nikolle Marku.

NIKOLLË MARKU ZGJIDHET KRYETAR I PD VELIPOJË

Nikollë Marku është zgjedhur kryetar i PD-së në grupseksionin e Velipojës.

NISIN ZGJEDHJET PËR KREUN E RI TË PD-së NË VELIPOJË

Nisin zgjedhjet për kryetarin e ri të Partisë Demokratike në degën e Velipojës.

SHBA, MAJKO: KOALICIONI ME LSI-në MUND TË RISHIKOHET

I ftuar nga Institutin Demokratik Amerikan në Kuvendin e Filadelfias ishte edhe deputeti i Partisë Socialiste të Shqipërisë, ish-kryeministri Pandeli Majko.

PËRÇAHET PARTIA DEMOKRATIKE NË VELIPOJË

Përçahet Partia Demokratike në njësinë administrative të Velipojës.

LU DHE VLAHUTIN: REFORMA I TAKON POPULLIT SHQIPTAR

Ambasadori amerikan, Donald Lu tha se populli shqiptar është ai që fitoi nga reformë në drejtësi.

Na ndiqni

79,546FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA