12 C
Shkoder, AL

POLITIKE

FRD FALENDERON MBËSHTETËSIT, THIRRJE PËR PJESMARRJE NË VOTIME

FRYMA E RE DEMOKRATIKE DO TË JETË NJË ZË QYTETARË NESËR NË KËSHILLIN BASHKIAK .http://www.youtube.com/watch?v=gSFY_Fhjogs

PS DENONCON BLERJEN E VOTËS NGA VOLTANA ADEMI

SELIA ROZË CITON EMISIONIN INVESTIGATIV FIKS FARE.

RAMA – BAZHDARI, NJË MESAZH PËR TË GJITHË VOTUESIT

KANDIDATJA E MAZHORANCËS  KA BESIMIN E PLOTË TË KRYEMINISTRIT DHE KRYETARIT ILIR META.(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s); if...

KETI BAZHDARI MBYLL FUSHATËN NË VELIPOJË

RAMA – META: ME KETI BAZHDARI NJË ZHVILLIM I SIGURTË PËR SHKODRËN .http://www.youtube.com/watch?v=HNnYRyIGQOs

CIROKA: MË VOTONI QE TË JEM ZËRI I QYTETARËVE

BASHKIMI LIBERAL DEMOKRAT FALENDERON SHKODRANËT.http://www.youtube.com/watch?v=Wha10kHerbw

MARINAJ ME BANORËT E KOPLIKUT, MERR MBËSHTETJE PËR FITORE

NË KRAH TË KANDIDATIT TË PS, ISH KAPITENI I KOMBËTARES RUDI VATA.     http://www.youtube.com/watch?v=8LhS3pNpn8U

PS: “SHOKU ÇOBAJ” NJË SHPIFËS I NJOHUR DHE INTRIGUES

SELIA ROZË AKUZON KRYETARIN E PD, PËR SHPIFJE NË DREJTIM TË KANDIDATES SË PS .http://www.youtube.com/watch?v=m76rqLG2usY

VELIPOJA MBËSHTET VULLNET ELBASANIN

KANDIDATI I PAVARUR PREMTON BARAZI NË SHANSE FSHAT-QYTET. Barazia ne shanse do te jete parimi yne i punes me marrjen e Bashkise se Shkodres . Kjo ishte kryefjala e kandidatit te pavarur Vullnet Elbasani gjate takimeve qe ky I fundit realizoi ne komunen e Velipojes. Banoret e kesaj zone shprehen mbeshtetjen e tyre per kandidatin Elbasani nisur edhe nga premtimet e pambajtura te dy partive te medha politike.

PD DENONCON DEMTIMIN E BANDEROLAVE ELEKTORALE

BARDELI: THIRRJE DREJTUESVE TË PS QË TË DISTANCOHEN NGA KËTO VEPRIME.http://www.youtube.com/watch?v=v4E4K6ZEnMI

“MIRËQËNIE SOCIALE INDIVIDUALE”

KANDIDATJA E MAZHORANCËS PREZANTON PLANIN KONKRET PËR SHTRESAT NË NEVOJË. Mireqenia sociale individuale, ka qene tryeza e pare ne kuader te tre projekteve qe do te prezantohen keto dite nga kandidsatja e mazhorances per Bashkine e Shkodres, Keti Bazhdari, me perfaqesues te grupeve te intereset.

Na ndiqni

79,546FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA