25 C
Shkoder, AL

DY VRASJE: NJË PERSON VRITET NË KAZINO, PAS SHERRIT, VËLLAI QËLLON VËLLANË

Në komunën e Suharekës sot kanë ndodhur dy vrasje, ka konfirmuar , zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi. Gashi tha se...

ARRESTOHET I SHUMË KËRKUARI PËR VRASJE E KRIME TE TJERA NGA MALI I ZI

Akuzohet se kishte kryer një vrasje në Malin e zi por edhe për ngjarje të tjera kriminale dhe është arrestuar pas kërkesës së Interpolit...

AKSIDENT MASIV NË AUTOSTRADË, 7 TË VDEKUR, SHKATËRROHEN 40 MAKINA

Shtatë persona kanë mbetur të vrarë në një aksident të rëndë në autostradën Beograd- Nish mëngjesin e sotëm, bën të ditur policia serbe. Mësohet se...

POROSITI VRASJEN E PRINDËRVE DHE MOTRËS NË DIBËR TË MADHE PËR 700 EURO, ARRESTOHET...

Zbardhen detaje të reja për vrasjen e trefishtë pak ditë më parë në Dibër të Madhe. Sipas medieve maqedonase, vrasja është porositur nga vajza...

KRIM I RËNDË NË FAMILJE, BURRI VRET VAJZËN DHE GRUAN

Një krim i rëndë ka ndodhur në një familje në Gjakovë të Kosovës, ku burri ka vrarë me armë vajzën dhe bashkëshorten. Sipas mediave...

TMERR NGA ZJARRET NË GREQI, DYSHOHET PËR 5 SHQIPTARË TË VDEKUR, 2 PREJ TË...

Thellohet bilanci tragjik si pasojë e zjarreve në rajonin e Atikës në Athinë, ku deri më tani kanë humbur jetën mbi 50 persona dhe...

VRITET HULIGANI I NJOHUR KROAT, ISHTE TMERRI I SERBËVE (FOTO)

Ante Firiç, huligani i njohur kroat, i cili ishte kthyer në një makth për serbët, ka mbetur i vdekur mesditën e së mërkurrës, teksa...

U VRA DY DITË MË PARË ,ZBULOHET LIDHJA E AVOKATES 33-VJEÇARE ME SHQIPTARIN

Policia greke dyshon se vrasja e 33-vjeçares dy net më parë në Athinë, mund të jetë kryer nga vrasës me pagesë. Shtypi grek e...

AKSIDENTI I TMERRSHËM DY SHQIPTARË VDIQËN, DY JANË TË PLAGOSUR

Një aksident i rëndë ka ndodhur në një autostradë në Serbi ku ka patur disa të vdekur dhe dhjetra të plagosur. Televizioni Alsat mëson se...

60 TË VDEKUR NGA ZJARRET, GREQIA TRE DITË ZI KOMBËTARE

Një tragjedi që nuk dihet se kur do të mbarojë ajo që po ndodhë në Athinë, ku zjarret kanë shkaktuar deri tani 60 të...

Na ndiqni

78,960FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA