JA ÇFARË PRITET TË NDODH NË MBLEDHJEN E ASAMBLESË TË VLLAZNIA sh.a. SHKRESA E...

Klubi Vllaznia pas disa muajsh në vështirësi financiare me shumë gjasa në mbledhjen e Asamblesë që do të jetë në 29 maj, pra nesër...

TRAJNERI I SHQIPËRISË, REJA: ËNDRRA JONË ËSHTË KUALIFIKIMI PËR NË BOTËRORIN E VITIT 2022

Edi Reja ka folur ditën e sotme për sajtin “Tuttomercatoweb” ku është ndalur në disa çështje, natyrisht më e rëndësishmja për publikun tonë lidhet...

ISH- FUTBOLLISTI I KUKËSIT KALON COVID-19 PA ASNJË SHENJË, REZULTON NEGATIV NË TESTIN E...

KOSOVA Ish- futbollisti i Kukësit, Izair Emini i cili sot luan në Superligën e Kosovës ka rezultuar negativ në testin e dytë për COVID-19. Ai rezultoi...
video

VLLAZNIA, KËSHILLI: BASHKIA BËN POLITIKË, JA E VËRTETA

Me rikthimin e Vllaznisë në stërvitje pas bojkotit ka reaguar edhe këshilli bashkiak i Shkodrës. Kryetarja e këtij këshilli Brisela Kadia njoftoi se ka...
video

VLLAZNIA, PREMTIMI PËR PAGAT MBYLL BOJKOTIN

Vllaznia ka lënë pas bojkotin. Lojtarët u rikthyen në stërvitje pas 3 ditësh mungesë. Futbollistët dhe stafi në një takim me kryetaren e bashkisë...

PAS BOJKOTIT 3-DITOR, SKUADRA E VLLAZNISE I RIKTHEHET STERVITJES

Skuadra e Vllaznise pas bojkotit 3 ditor eshte bindur per tu rikthyer ne stervitje. Kapiteni Lika dhe Malota bashke me stafin u takuan me...

SHKODER, VLLAZNIA RIKTHEHET NE STERVITJE, GJEHET MARREVESHJA

NJOFTIM PËR MEDIAT KF Vllaznia sh.a. njofton rifillimin e stërvitjes së ekipit të parë, ditën e hënë në ora 09.00, në kuadër të përgatitjeve për...

BOJKOTI I VLLAZNISË, HYGOR: PARATË MË KANË MBARUAR, KAM JETUAR ME KURSIMET ...

Futbollisti i Vllaznisë Hygor pas situatës së vështirë të krijuar me bojkot të stërvitjes ka treguar shumë gjëra. Mesfushori shkodran rrëfen vështirësitë dhe thotë...

ZYRTARE/ KRYEMINISTRI SPANJOLL HAP DRITËN JESHILE, LA LIGA DO MUND TË NISË PREJ 8...

La Liga mund të zbresë në fushën e lojës më 8 gusht! Zyrtarizimin e ka bërë kryeministri spanjoll Pedro Sançez. Për shkak të emergjencës...

VLLAZNIA NË KAOS, ADEMI-KËSHILLIT: MIRATONI PASQYRAT FINANCIARE

Kaosi i krijuar tek Vllaznia pas bojkotit të stërvitjes nga ana e futbollistëve ka bërë që kryetarja e bashkisë Shkodër t'i drejtohet me një...

BOTA