12.1 C
Shkoder, AL

SPEKTAKLI NDAJ ERZENIT NUK MJAFTON, JA KUR VLLAZNIA HIPOTEKON NGJITJEN

Nuk ka Superiore për Vllazninë të paktën edhe për një javë. Është ky verdikti i javës së 23-të në Kategorinë e Parë, me shkodranët...
video

BASKET MESHKUJ, VLLAZNIA SHPËTON KOKËN NË FUND

Vllaznia në basketboll për meshkuj ka shpëtuar kokën vetëm në javën e fundit të kampionatit. Kuqeblutë fituan 89-86 ndeshjen e luajtur në transfertë me...

VOLEJ FEMRA, PARTIZANI ELEMINON VLLAZNINË

Vllaznia në volejboll për femra i ka dhënë lamtumirën këtij sezoni. Vajzat shkodrane u eleminuan nga Partizani duke humbur mundësinë për të dalë në...

SHKODËR, FSHF PËRURON NJË FUSHË SPORTIVE

Federata Shqiptare e Futbollit dhe Fondacioni “Lorik Cana 5” në bashkëpunim me bashkinë Shkodër dhe Ambasadën Hungareze përuruan fushën sportive në Kopshtin e “Ismet...

KOMBËTARJA, DUKA: SHUMË SHPEJT EMRI I TRAJNERIT

Nga Shkodra kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka deklaroi se shumë shpejt kombëtarja shqiptare do të ketë në radhët e saj teknikun...

NDAHET NGA JETA IKONA E FUTBOLLIT VERIOR

Është ndarë nga jeta futbollisti mirditor, Dodë Arapi. Lajmi i trishtë është dhënë nga familjarët e tij. Arapi karrierën e tij e ka kaluar te...

BASKET MESHKUJ, HUMBJA E KAMZËS SHPRESË PËR VLLAZNINË

Skuadra e Kamza Basket në basketboll për meshkuj ka humbur ndeshjen e javës së parafundit me Teutën në shifrat 70-81. Kjo humbje e Kamzës...

KAMPIONATI EUROPIAN I PESHËNGRITJES, QERIMAJ RENDITET I DYTI NË DYGARËSH

Peshëngritësi shqiptar Erkand Qerimaj ka përfunduar garën në kampionatin Europian të Gjeorgjisë ku është renditur i dyti në Baderinë B të peshës 81 kilogramë. 30-vjeçari...

VOLEJ FEMRA, PARTIZANI-VLLAZNIA 3-0 NDESHJEN E PARË

Vllaznia në volejboll për femra ka humbur ndeshjen e parë të fazës Play Off me Partizanit. Vajzat shkodrane u mundën 0-3 në përballjen e...

CALJA: NË DY VITE ARRITËM TË NGREMË FLAMURIN SHQIPTAR NË MAJAT E EVROPËS!

Peshëngritësi shqiptar Briken Calja është rikonfirmuar kampion Europe në stilin e shkëputjes, por jo edhe në stilin e shtytjes dhe në dygarësh. Megjithatë peshëngritësi...

Na ndiqni

72,023FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA