26 C
Shkoder, AL

SHKODËR, KAMPIONATI I SHAHUT

Këtë të hënë në ambientet e Qendrës Kulturore të Fëmijëve në Shkodër është zhvilluar Kampionati i Shahut. Ky aktivitet, edhe këtë vit ka përfshirë...

BASKET, KAMPIONËT E VLLAZNISË PRITEN NGA KRYEBASHKIAKU

LUKA: ËSHTË NJË NDER PËR NE KY SUKSES, DO VAZHDOJMË T’I MBËSHTESIM. Ekipi kampion i Vllaznisë në basketboll për meshkuj është pritur nga kryetar i bashkisë Shkodër Lorenc Luka në zyrën e këtij të fundit.

I JEPET LAMTUMIRA ISH-MUNDËSIT TË VLLAZNISË

https://youtu.be/1NI_HXY5Hlo Ish mundësi i Vllaznisë Jonuz Bajri i cili u nda nga jeta në moshën 77 vjeç është përcjellë për në banesën e fundit. Miq, të...

KLUBI I FUTBOLLIT “VLLAZNIA” SH.A, NDJESE TE MADHE PUBLIKE SHKODRANEVE

Permes nje deklarate Klubi i Futbollit “Vllaznia”u ka kerkuar ndjese sportdashesve dhe qytetareve shkodrane per renien e Vllaznise nga kategoria Superiore. Deklarate:Klubi i Futbollit “Vllaznia” sh.a....

STARTON KAMPIONATI BOTËROR “RUSI 2018”

Kampionati Botëror i Futbollit “Rusi 2018” nis me ndeshjen midis Rusisë mikepritese dhe Arabisë Saudite në stadiumin Luzhniki të Moskës. Tridhjete e dy ekipe do...

ERALD ÇINARI I JEP LAMTUMIRËN VLLAZNISË

Sulmuesi shkodran Erald Çinar është një nga lojtaret që ka spikatur shumë me lojën e tij në fushën e blertë. Pjesë e skuadrës së...

VLLAZNIA BIE NE KATEGORINE E PARE EDHE PSE FITON NE KORÇE

Ashtu si dhe pritej , Vllaznia ka rene ne kategorine e pare edhe pse ne ndeshjen e luajtur ne Korce me Sknderbeun fitoi me...

TIFOZAT E TIRANES KONFLIKTOHEN MES TYRE NE “LORO BORIÇI”

Sherr mes tifozeve te Tiranes ne ndeshjen Kukesi-Tirana qe po luhet ne Shkoder. Ne fund te pjeses se pare grupi i tifozeve Fanatics nisen te...

TRAJNERI I VOLEJBOLLIT “NA KANË HARRUAR”

Ekipi i Vllaznisë në volejboll me para të rejat pak ditë më parë kanë marrë edhe trofeun e tretë rradhazi por ajo që është...

NDËRPRITET STËRVITJA E VLLAZNISË SHKAK KËRCËNIMET

Te klubi i Vllaznisë janë rikthyer presionet dhe kërcënimet. Sot, për shkak se situata ka dalë jashtë kontrrolit, klubi shkodran ka ndërprerë seancën stërvitore. Burime...

Na ndiqni

76,928FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA