28 C
Shkoder, AL

VLLAZNIA, NJË SULMUES E NJË MESFUSHORË NË PROVË

 Vllaznia vazhdon që të jetë e pa plotësuar tërësisht me futbollistë.

KRUJA: JAM I LUMTUR QË KTHEHEM TEK VLLAZNIA PAS 18 MUAJSH

 Arsid Kruja është i lumtur që është rikthyer pas 18 muajsh sërish tek Vllaznia pas një aventure jo të mirë me arabët e Al Hajër.

OKB: ASAD DHE ISIS PERDOREN ARME KIMIKE

Një ekip hetuesish ndërkombëtarë dolën në përfundimin se regjimi i Bashar al Asad dhe Shteti Islamik kryen sulme me armë kimike në Siri gjatë viteve 2014 dhe 2015

NDESHJA VLLAZNIA-PARTIZANI DO TE LUHET NE STADIUMIN “LORO BORIÇI”

Ndeshja mes Vllaznisë dhe Partizanit do të luhet në stadiumin “Loro Boriçi”. Sfida mes këtyre dy ekipeve do të jetë të dielën në ora 17:00 në Shkodër teksaF SHF ka vendosur që të hapë dyert për ndeshjet e kuqebluve.

VDES LEGJENDA E BOKSIT, MUHAMMAD ALI

Ka vdekur në moshën 74-vjeçare boksieri më i famshëm i botës, Muhammad Ali.

VLLAZNIA U-19 HUMB 3-1 NË MOLDAVI

Skuadra e Vllaznisë U-19 ka dështuar të marrë rezultat pozitiv në takimin e parë ndaj moldavëve të Zimbru, të vlefshëm për gjysmëfinalet e Play off të UEFA Youth League.

SHQIPERI – MAQEDONI, NIS SHITJA ONLINE E BILETAVE

Ka nisur sot paradite, shitja e biletave online për ndeshjen ndeshjen Shqipëri – Maqedoni.

VLLAZNIA, SEKUESTRO LLOGARIVE, KLUBI KA APELUAR ÇËSHTJEN

Menjëherë pas publikimit në “Star Plus” të sekuestros së vendosur momentalisht për llogaritë e klubit Vllaznia në bankat e nivelit të dytë, disa detaje të reja janë bërë të ditura.

NDESHJA SHQIPËRI-FRANCË, DE BIASI ZGJEDH ANSI AGOLLIN NË KRYE TË KUQEZINJVE

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi, ka vendosur që Ansi Agolli të jetë ai që do më mbajë shiritin e kapitenit në ndeshjen e së mërkurës.

DE BIASI LARGOHET NGA SHQIPËRIA, KY DO TË JETË EKIPI I RI?

Largimi i Roy Hodgson nga drejtimi i përfaqësueses angleze i ka hapur rrugën shumë trajnerëve të synojnë postin në pankinën e “tre luanëve”.

Na ndiqni

76,967FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA