“GEA SPORT” EMËRON DREJTUESIT NGA FACEBOOK-u

ME 23 GUSHT STARTON KAMPIONATI, VLLAZNIA ENDE SHUMË LARG
Situata që po kalon sot ekipi i Vllaznisë me shumë mundësi do të mbetet mend gjatë për shumë vite. Kompania “Gea Sport” e cila ka marrë tashmë drejtimin e skuadrës pai ka mbyllur dhe problemet brënda vetes, vijon të ketë sërish një situatë kaotike e të paqartë se çfarë është duke u bërë apo do të behet për sezonin e ri futbollistik.

VLLAZNIA, ASNJË LËVIZJE NË MERKATO

LARGOHET EDHE BARDULLA, AFRIMET JANË AKOMA NË KUOTËN ZERO
Pasi janë sqaruar problemet e fundit mes drejtuesve të Gea Sport e me vendosjen e administratorit të ri Ardian Grabova, situata tek skuadra e Vllaznisë nuk është akoma e qetë. Kjo për shkak se merkatoja e kuqebluve ka mbetur akoma në vend numëro duke mos patur asnjë lëvizje të re. Kur skuadrës janë duke iu lagrguar lojtarët, afrimet mbeten në kuotën zero.

BARCELONA NUK SHPËTON LUIS SUAREZ

MILANI KËRKON TI RRËMBEJË REALIT DIEGO LOPEZIN
Barcelona nuk ia del që të shpëtojë Suarez nga dënimi që mori pas kafshimit të Kielinit edhe pas një super lobimi që preku të gjitha nivelet. Komisioni i Disiplinës konfirmoi 8 ndeshjet pezullim. Tolerancë zero ndaj Luis Suarez.

FLET TRAJNERI BRENDAN ROGERS: KATEGORIKISHT JO

Brendan Rodgers ka hedhur poshtë mundësinë për ta transferuar Mario Balotellin.Trajneri i Liverpoolit, Brendan Rogers, ka thënë në mënyrë kategorike se Mario Balotelli nuk do t’i bashkohet skuadrës së tij.

“GEA SPORT” – BASHKIA, SI TELEFON I PRISHUR

GRABOVA NDËRRON MENDJE, PRITET ARDHJA E GRIGOLETTOS. Situata që po kalon sot ekipi i Vllaznisë nga problematikat që janë ngritur nga drejtuesit e kompanisë “Gea Sport” mes Bashkisë së Shkodrës, të ngjason si një telefon i prishur. Ajo ccfarë thuhet një ditë më parë, përgënjështrohet pas disa ditësh ose më e keqja pas disa orësh.

SHTUBINA NUK IKËN TEK TEUTA

LOJTARI QËNDRON TEK KUQELBUTË PAS KONTRATËS ME ISUF ISUFIN. Futbollisti i Vllaznisë, Ndriccim Shtubina ndonse e kishte konfirmuar në rrjetin e tij social Facebook se ishte lojtar i ekipit të Teutës, ditën e premte,

VLLAZNIA, SITUATË KAOTIKE MES “GEA SPORT” DHE BASHKISË

DEKLAROHET DORËHEQJA POR STAFI TEKNIK VIJON STËRVITJEN .

BASHKIA MBETET NË PRITJE DERI TË SHTUNËN

VENDIMI BËHËT PUBLIK NË NJË KOMUNIKATË PËR SHTYP .

ETO’O DREJT WEST HAMIT

REAL MADRIDI RIKTHEN SI DREJTOR  SPORTIV, RAULIN .

VLLAZNIA, HESHTJE DERI TË SHTUNËN

ROBERTO NAVA DO VIJË PËR TË SQARUAR SITUATËN   .

BOTA