SHTUBINA NUK IKËN TEK TEUTA

LOJTARI QËNDRON TEK KUQELBUTË PAS KONTRATËS ME ISUF ISUFIN. Futbollisti i Vllaznisë, Ndriccim Shtubina ndonse e kishte konfirmuar në rrjetin e tij social Facebook se ishte lojtar i ekipit të Teutës, ditën e premte,

VLLAZNIA, SITUATË KAOTIKE MES “GEA SPORT” DHE BASHKISË

DEKLAROHET DORËHEQJA POR STAFI TEKNIK VIJON STËRVITJEN .

BASHKIA MBETET NË PRITJE DERI TË SHTUNËN

VENDIMI BËHËT PUBLIK NË NJË KOMUNIKATË PËR SHTYP .

ETO’O DREJT WEST HAMIT

REAL MADRIDI RIKTHEN SI DREJTOR  SPORTIV, RAULIN .

VLLAZNIA, HESHTJE DERI TË SHTUNËN

ROBERTO NAVA DO VIJË PËR TË SQARUAR SITUATËN   .

GUINESS CUP, MAN. UNITED MPOSHT INTERIN

REALI NDALET ME ROMEN, TOTI SHËNON GOLIN E FITORES .

VLLAZNIA I MBYLL DERËN MEDIAS ( Video )

DREJTUESIT KANË VENDOSUR TË NDALOJNË FILMIMET GJATË STËRVITJES .

VLLAZNIA, OFRON SËRISH LOJTARË NË PROVË

DERI TANI NUK KA NJË KONTRATË TË RE ME ASNJË FUTBOLLIST .

VLLAZNIA, TË MARTEN TRE AFRIME TË REJA

NË SKUADËR DO TË MBËRRIJNË NJË MBROJTËS E DY MESFUSHORË .

VLLAZNIA, MBYLLET SELEKSIONIMI I PARË

NË SKUADËR MBESIN 25 FUTBOLLISTË, DO KETË SËRISH TË LARGUAR .

BOTA