16 C
Shkoder, AL

‘TITANIKU AUSTRIAK’ PREHET NË UJËRAT DETARE SHQIPTARE, MEMORIAL NË DURRËS PËR ANIJEN ME 100...

Qytetit bregdetar të Durresit iu shtua edhe një tjetër memorial. Sot u përurua memoriali në kujtim të viktimave të anijeve austro-hungareze të mbytura 100...

A PO SURVEJOHET BASHA DHE FAMILJA E TIJ? REAGON POLICIA E SHTETIT: JA E...

Policia e Shtetit ka reaguar pas lajmit se kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe familja e tij po mbahen nën survejimin e Policisë...

‘SA SHUMË TË KEMI PRITUR’, RAMA SUPRIZON FAMILJEN E VARFËR NË SHKODËR

Një tjetër dramë njerëzore, ku varfëria është ulur këmbëkryq është publikuar sot nga kryeministri Edi Rama. Ky i fundit ka postuar në faqen e tij...

BASHA: GËZUAR FITËR BAJRAMIN, ZOTI E BEKOFTË SHQIPËRINË!

Kryetari i opozitës Lulzim Basha i ka dërguar një urim sot, besimtarëve myslimanë në Shqipëri, publikuar në rrjetet sociale. “Nga zemra ju uroj të gjithë...

XHISIELA MALOKU PËRFUNDON NË SPITAL

Xhisiela Malokut postoi sot në rrjetet sociale një foto nga një spital privat në Tiranë. E kontaktuar në telefon nga mediat, vajza 25-vjeçarja tha se...

3 TË MBYTUR NË PLAZHE, MUNGOJË ROJET E PLAZHIT

3 persona u mbyten në plazhe këtë të shtunë. Paradite një 72-vjeçar u gjet i pajetë në zonën e plazhit të Currilave në Durrës....

RRITJA E RROGAVE, JA SA DO MARRIN NGA 1 PRILLI NË DORË MJEKËT, MËSUESIT...

35 mijë mësues dhe edukatorë të të gjitha niveleve parauniversitare, 4.650 mjekë, 13.765 infermierë dhe 6.800 ushtarakë nga 1 prilli i vitit të ardhshëm...

XHISIELA FLET NGA MAKINA: TRITOLIN NË BANESË E KA VENDOSUR OPOZITA

Komode dhe e rehatur në një makinë, të cilës i jepte vetë Xhisiela Maloku ka folur për mediat në lidhje me eksplozivin që iu...

NËNA E KOSTANDIN KACIFAS MES LOTËVE: PSE DUHET TA VRISNIN DJALIN TIM

Nëna e Kostandin Kacifës, i cili u vra një ditë më parë nga përplasja me policinë shqiptare ka folur për mediat greke. Në një lidhje...

TASK FORCA ANTIKORRUPSION SHKUND SHKODRËN, GJONAJ: 21 MASA DISIPLINORE, 7 TË KALLËZUAR NË PROKURORI

Gjashtë institucione në Shkodër, mes tyre Hipoteka, ALUIZNI dhe spitali janë shkundur nga Task Forca Antikorrupsion e cila ka zhvilluar kontrolle dhe inspektime në...

Na ndiqni

72,172FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA