26 C
Shkoder, AL

NDËRRIMI I VITEVE, SHKODRANËT TRADICIONAL

QYTETARËT SHPREHEN SE DO TË JENË NË SHTËPI, PAS 12-tës NË LOKALET E QYTETIT .Kur na ndajne edhe pak ore, kur akrepat te bashkohen ne oren 12 00, duket se shkodranet e kane bere zgjedhjen e tyre per kete fundviti.

SI E PANË SHKODRANËT FJALIMIN E RAMËS NË BEOGRAD?

KOMENTET DHE OPINIONET JANË NDËR MË POZITIVET

“5 HERONJTË” QYTETARËT PRO RIKTHIMIT

SHKODRANËT, KUNDËR SPOSTIMIT TË TYRE NË VITIN 2008

QYTETARËT MBËSHTESIN QEVERINË PËR ENERGJINË

SIPAS SHKODRANËVE, TË GJITHË DUHET TË PAGUAJNË ÇFARË SHPENZOJNË  

SHKODRANËT, KUNDËR UEFA-s

QYTETARËT REAGOJNË NDAJ DËNIMIT QË IU BË KUQEZINJVE  

SHKODRANËT DËNOJNË DHUNËN NË SERBI

QYTETARËT SHPREHIN DËSHIRËN QE NDESHJA TË PËRFUNDONTE  

“E RREZIKSHME TË SHKOSH NË SHKOLLË”

DEGËZIMI I RRUGËVE DHE MUNGESA E EFEKTIVËVE TË POLICISË RREZIKOJNË KALIMIN E NXËNËSVE. Co dite duket si nje sfide me vete per te kaluar rrugen per ne shkolle dhe anasjelltas per keta femije.

PASAPORTAT E REJA, SHKODRANËT KUNDËR

QYTETARËT JANË KONFUZ PËR MËNYRËN SE SI DO NDRYSHOJNË. Në janar 2015, pasaportat e reja biometrike me të dy elementët biometrikë do të jenë në fuqi. qytetarët shqiptarë, duke filluar nga janari i vitit tjetër, do kenë në dorë një ndër dokumentet më të sigurt në europë.

E DIELA, NJË DITË FUNDJAVE NË SHKODËR

NUK KA MË PIKNIK, POR SHKODRANËT ORGANIZOHEN NË MËNYRA TË NDRYSHME.Ne qytetin e Shkodres duket se fundjavat jane gjithnje te organizuara.

Na ndiqni

79,546FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA