27 C
Shkoder, AL

SHKODRANËT, KUNDËR UEFA-s

QYTETARËT REAGOJNË NDAJ DËNIMIT QË IU BË KUQEZINJVE  

QYTETARËT: VARFËRIA NA DETYRON TË LARGOHEMI

ÇDO DITË RRITET NUMRI I SHQIPTARËVE QË KËRKOJNË AZIL NË VENDET EUROPIANE. Kane qene keto pergjigjet e qytetareve shkodrane ne lidhje me numrin ne rritje te personave qe kerkojne azil ne vendet europiane e mbi te gjtiha ne shtetin gjerman. Pas Kosovës e cila dita ditës po humbet qytetaret e saj edhe Shqipëria mban vend fillestar ne listen e azilkerkuesve.

E DIELA, NJË DITË FUNDJAVE NË SHKODËR

NUK KA MË PIKNIK, POR SHKODRANËT ORGANIZOHEN NË MËNYRA TË NDRYSHME.Ne qytetin e Shkodres duket se fundjavat jane gjithnje te organizuara.

2015-ta, VIT I SHËNDETSHEM DHE I MBARË

2015-ta, VIT I SHËNDETSHEM DHE I MBARË DËSHIRAT DHE PRITSHMËRITË E QYTETARËVE PËR VITIN E RI Shendeti dhe mbaresia jane deshirat dhe pritshmerite primare per qytetaret e Shkodres ne kete fillimvit te 2015-tes.

QYTETARËT: SHTYRJA E ZGJEDHJEVE VENDIM I DREJTË

Pas firmosjes së dekretit nga presidenti i vendit Ilir Meta, për shtyrjen e datës së zgjedhjeve e cila ishte parashikuar me 30 qershor kanë...

ME ÇFARË DO TË NGROHEN SHKODRANËT ?

QYTETARËT TË NDARË, MES ENERGJISË ELEKTRIKE, GAZIT DHE DRUVE  

I NXEHTI I DREKËS, RREZIK PËR MOSHAT E THYERA ( Video )

I nxehti I madh I fundjaves, I ka zbrazur rruget e Shkodres.

BANKAT, KREDI ME INTERESA TË LARTA

QYTETARËT: INTERESAT E KREDIVE NË BANKA JANË TEPËR TË LARTA

ADMINISTRATA TË KTHEHET NË PUNË

QYTETARËT, PJESËRISHT TË KËNAQUR ME PERFORMANCËN E NËPUNËSVE CIVILËTe dielen perfundon vera. A ka pushuar mjaftueshem administrata publike?Sa te kenaqur jeni me punen e...

Na ndiqni

77,299FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA