27 C
Shkoder, AL

TEMPERATURAT E LARTA, QYTETARËT: TË PADURUESHME

Vala e të nxehtit që ka përfishirë vendin prej tre javësh ka bërë që termometri të shkojë në deri në 38 gradë celius. Këto...

FUNDJAVA, E SHTRENJTË PËR QYTETARËT

KU E KALOJNË DHE SA SHPENZOJNË PËR FUNDJAVËN QYTETARËT E SHKODRËS
Ajo qe per disa njerez njihet si fundjave, per shume te tjere eshte thjesht e shtune dhe e diele. Kjo do te thote se qytetaret nuk i kane mundesite financiare per te shkuar diku per fundjave,

DITA BOTËRORE KUNDËR SHFRYTËZIMIT TË FËMIJËVE

Shfrytëzimim i fëmijëve për të lypur lëmoshë, është një problematikë që shoqëron ende qytetin e Shkodrës. Pavarësisht iniciativave nga qeveria dhe pushteti lokal për...

AKSIDENTET: KUJDES FAKTORIN NJERI

QYTETARËT FLASIN PËR SHKAKTARËT E AKSIDENTEVE RRUGORE.Pas aksidentit te djeshem, qe i mori jeten nje 55-vjecari qe udhetonte me motor, gazetarja e Star Plus bisedoi sot me qytetataret pikerisht ne vendin ku ndodhi aksidenti fatal, ne tregun perballe meraktes ne Rus.

KRIMI NË FAMILJE, SHKODRANËT TË TMERRUAR ( Video )

QYTETARËT ARGUMENTOJNË SE SITUATA EKONOMIKE ËSHTË SHKAKU KRYESOR .

INVESTIMET, SHKODRANËT DUAN RRUGË

SIPAS TYRE ËSHTË INVESTUAR VETEM NË QËNDËR ËSHTË HARRUAR PERIFERIA

“5 HERONJTË” QYTETARËT PRO RIKTHIMIT

SHKODRANËT, KUNDËR SPOSTIMIT TË TYRE NË VITIN 2008

ME ÇFARË DO TË NGROHEN SHKODRANËT ?

QYTETARËT TË NDARË, MES ENERGJISË ELEKTRIKE, GAZIT DHE DRUVE  

SI E PANË SHKODRANËT FJALIMIN E RAMËS NË BEOGRAD?

KOMENTET DHE OPINIONET JANË NDËR MË POZITIVET

RRUGA E GJUHADOLIT, FRIKË PËR BANORËT

RASTI I NJË DITË MË PARË RIKTHEN NË VËMËNDJE NDËRHYRJEN E POLICISË SË SHTETIT. Shpesh here ne vemendjen e kronikave te realizuara ne Star plus kane qene edhe mos respektimi I sinjalistikes rrugore .

Na ndiqni

75,108FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA