Një makinë tip ‘Benz’ është djegur në zonën e Kakarriqit në Balldren të Lezhës.

Makina është shkrumbuar totalisht dhe sipas policisë që mund të jetë përdorur për grabitje nga disa persona.

Makina e djegur është me targa AA 377KH ‘Benz’ blu. Policia ka nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen.