Dy burra, që kanë qenë duke punuar për riparimin e çatisë së shtëpisë së tyre, kanë rënë nga lartësia dhe kanë përfunduar në spital.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pjetër Budi”, Burrel. Sipas Policisë Vendore, materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Mat, për vlerësim.

Më datë 19. 07. 2018, në orën 14:30, në lagjen “Pjetër Budi”, Burrel, duke punuar, për të rregulluar çatinë e banesës së tij,

kanë rrëshqitur shtetasit B. R., dhe E. R., vjeç 50 e 54, banues Burrel e Tiranë, të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Mat, për vlerësim.

PUBLICITET