Artistja e madhe e këtij vendi, aktorja e dhjetra filmave shqiptarë, Rajmonda Bulku ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen.

Bulku, lindur dhe rritur në zemër të Tiranës, ka festuar jo pak por 63 vite jetë, por që mesa duket koha ka ndalur për Bulkun pasi ajo vazhdon të ruajë po të njejtin shkëlqim dhe freski.

Redaksia e Star Plus TV i uron Rajmonda Bulkut jetë të gjatë e të shëndetshme.