Një grua është gjetur e vdekur, ndërsa dyshohet se ajo mund t’i ketë dhënë fund jetës duke qëlluar veten me armë gjahu.

Ngjarja ka ndodhur në Maqellarë të Dibrës.

Viktima është identifikuar si Nezvere Rubla, rreth 30 vjeçe. Polica ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e rrethanave.