-Një 25-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në Roskovec.
Paraprakisht dyshohet se Elsid Isufaj ka vrarë veten me pistoletë pasi pranë trupit të tij të pajetë është gjetur edhe arma.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

Informacion paraprak
Sot rreth orës 11:55, në banesën e tij në Roskovec është gjetur i pajetë shtetasi E.I, 25 vjeç.Paraprakisht dyshohet se shtetasi E.I ka vrarë veten me armë zjarri pistoletë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.