Një 80-vjeçar, Y. Muja është gjetur i pajetë në lagjen nr 17 të qytetit të Korçës pasditen e sotme.

Burime bëjnë me dije se në trupin e tij nuk janë gjetur shenja dhune.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.