Një shtetas është gjetur i vdekur në Tiranë. Sipas burmeve bëhet fjalë për një endacak, i cili është futur për të fjetur në një kabinë elektrike dhe ka gjetur vdekjen.

Ngjarja ka ndodhur te ‘Libri Universitar’ në kryeqytet. Policia ka shoqëruar një person që ishte me viktimën. Ndërkohë ende nuk bëhet i ditur identiteti dhe mosha e viktimës.