Një person është gjetur i vrarë në lagjen “Livade”, në periferi të Shkodrës. Sipas informacioneve paraprake policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes e cila ka filluar hetimet për rastin. Behet me dije se viktima eshte 31 vjecari, Arjan Ferracaku.

Akoma nuk ka detaje të autorëve dhe identitetit të viktimës. Gjithashtu policia ka gjetur edhe një automjet tw braktisur ne afersi.

Vijon….