Gjendet trupi i pajetë i një burri në afersi të liqenit artificial në Tiranë.
Ndëkrohë që policia është në vendngjarje dhe po punohet për identifikimin e kufomës së gjetur që i përket një burri reth 60 apo 70 vjec.

Ja informacioni paraprak i policisë
Më datë 27.09.2018, rreth orës 13:10, në bregun e Liqenit Artificial është gjetur një trup i pajetë i seksit mashkull rreth moshës 60-70 vjeç.

Nga kqyrjet paraprake në trup nuk rezulton të ketë shenja dhune apo dëmtime të tjera.
Po punohet për sqarimin e rrethanave dhe identifikimin e trupit të pajetë.