TRAJNERI I KUQEZINJVE KRISTIAN PANUÇI DEKLAROI NË KONFERENCËN PËR SHTYP SE SKUADRËS SË TIJ I MJAFTON NJË GOL PËR TË FITUAR PËRBALLJEN E PARË PËR ELEMINATORET E EUROPIANIT TË 2020 NDAJ TURQISË.

KËTË RADHË SHKODRANI ELSAID HYSA NË SHTËPINË E TIJ DO TË JETË KAPITEN I KOMBËTARES DHE KJO E KA BËRË TË LUMTUR ATË.