Një grua ka tentuar ti japë fund jetës së saj, duke prerë damarët.

Ngjarja ka ndodhur në Kavajë, ku sipas Policisë Vendore, mësohet se Q. Gj., 58 vjeçe, në banesë në gjendje depresive ka prerë damarët e duarve dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Komisariati i Policisë Kavajë
Më datë 29. 11. 2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Kavajë, për shtetasen Q. Gj., vjeçe 58, banuese në Kavajë, pasi në banesë në gjendje depresive ka prerë damarët e duarve dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Neni 99 i Kodit Penal.