Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në qytetin e Durrësit.
Një i ri i ka dhënë fund jetës, duke konsumuar fostoksinë.

Rime policore nga qyteti bregdetar kanë bërë të ditur se, ngjarja ka ndodhur në Sukth.
Njoftimi i Policisë së Durrësit:

Më datë 17.07.2018, në Sukth, në banesë, ka pirë fostoksinë, shtetasi H. M., vjeç 29, banues në Sukth dhe rreth orës 24:10, ka ndërruar jetë. Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.