Policia e Durrrësit ka arrestuar në flagrancë një 38-vjeçar pas një konrolli në lokalin e tij.

38-vjeçari me iniciale S.H, banues në Durrës u arrestua pas kontrollit në lagjen nr.1 në lokalin e tij pasi iu gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale, 2 granata difensive dhe 2 ndezësa.