Një grua humbi jetën sot në Tiranë, pasi ra nga pallati. Nuk dihet ende nëse ka qenë ngjarje aksidentale apo vetevrasje.

Policia tha se “orës 14:30 në rrugen “Daniel Ndreka”, zona e Selitës, ka rënë nga kati i 3 i një pallati shtetësja Fane.Dauti, 55 vjeçe, e cila si pasojë ka gjetur vdekjen”.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe veprimet e mëtejshme.

Një javë më parë viktima kishte humbur edhe bashkëshortin, Ruzhdi Dauti, i cili kishte ndërruar jetë për shkak të një infarkti në zemër.

PUBLICITET