LAJME
"PAQE" NË GJIROKASTËR, LUFTËTARI-VLLAZNIA 0-0

Ka përfunduar me rezultatin e barabartë 0-0 ...

EDI PALOKA: JAM I PAKËNAQUR ME LISTËN "BASHA"

Për herë të parë, pakënaqësi për listat e ...

KAMPIONATI I TENISIT PËR HERË TË PARË NË SHKODËR

Për herë të parë në Shkodër po zhvillohet ...

SHKODRA NË FESTIVALIN “ ARDHMËRIA”

Më 21 shtator 2017 u zhvillua në Kosovë (Deçan) , ...

DËMTIMET E INVESTIMEVE PUBLIKE

 Demtimet e investimeve publike jane nje regres ...

“KAPITEN MARK RAKA,PATRIOT I VJETËR, DËSHMOR I RI"

 Në biblotekën “Marin Barleti” është promovuar ...

NË QENDRËN RINORE ARKA RIKTHEHET “PLUMBÇ”

 Është rikthyer në sezonin e ri cikli i takimeve ...

PËRUROHET ESKPOZITA “ARIET E NGJYRAVE TË NINETËS”

“Ariet e ngjyrave të Ninetës”pikërisht kështu ...

LUFTËTARI-VLLAZNIA , PËRFUNDON 0-0 PJESA E PARË E NDESHJES

Ka perfunduar me rezultatin 0-0 pjesa e pare e ...

LUAN RAMA: REFORMA NË DREJTËSI, SI NJË PËRRALLË NGA E KALUARA!

Me anë të një statusi në “Facebook”, Luan Rama, ...

VLLAZNIA U-19 NISET DREJTË MOLDAVISË

 Është prezantuar zyrtarisht mesditën e se ...

SHBA NDËRTON AMBASADËN MË TË SHTRENJTË NË BOTË. JA SA KUSHTON

Këto janë fotot nga ajo që është cilësuar si ...

SONDAZH, NJË NË DY GJERMANË KËRKON QË MERKEL TË LARGOHET

Gjysma e gjermanëve të pyetur në një sondazh duan ...

URAGANI MARIA, SHPËRTHEN DIGA NË PORTO RIKO

Një digë ka shpërthyer duke shkaktuar përmbytje ...

XHIHADIZMI ONLINE, EKSPERTËT: SHQETËSIM SERIOZ, TË RINJTË BIEN PRE

Xhihadizmi online, ekspertët: Shqetësim serioz, ...

BLLOKOHET KUFIRI MË I MADH NË BOTË

Bllokohet kufiri më i madh në botë

REFORMA ZGJEDHORE. RAMA: NUK DO ECIM ME MENUNË E PD

Reforma zgjedhore. Rama: Nuk do ecim me menunë e ...

URAGANI 'MARIA',25 VIKTIMA NË ISHUJT E KARAIBEVE

Uragani 'Maria',25 viktima në ishujt e Karaibeve

...
RAMA NË OKB THIRRJE PËR NJOHJEN E KOSOVËS: STABILITET PËR RAJONIN

Rama në OKB thirrje për njohjen e Kosovës: ...

KRONIKE
E RËNDË, TIFOZI NDËRRON JETË GJATË NDESHJES SKËNDËRBEU-PARTIZANI

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Korçë, ku ...

NGJARJE E RËNDË NË SHKODËR, XHAXHAI VRET NIPIN

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditën e kësaj ...

PAMJET E AKSIONIT/ ÇFARË PO NDODH TANI NË QYTET?

Forcat Speciale janë duke zhvilluar një operacion ...

DHUNOI INFERMIEREN E PEDIATRISË, ARRESTOHET 22-VJEÇARJA

Një shtetase 22 vjeçare është proceduar penalisht ...

JA SHQIPTARJA QË DREJTONTE ‘USHTRINË’ E XHEPISTËVE NË ATHINË

Fatmira Cami, 32 vjeçarja shqiptare së bashku me ...

DEMIRAJ: POLICIA NË SHËNJESTËR TË PAPRECEDENTË NGA GRUPET KRIMINALE
Ndryshimi i fundit Sht 23 2017

DEMIRAJ: POLICIA NË SHËNJESTËR TË PAPRECEDENTË NGA...

Ish-ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj thotë se Policia e Shtetit në mënyrë të paprecedentë është vënë në shënjestër të grupeve kriminale.
E RËNDË, TIFOZI NDËRRON JETË GJATË NDESHJES SKËNDËRBEU-PARTIZANI
Ndryshimi i fundit Sht 23 2017

E RËNDË, TIFOZI NDËRRON JETË GJATË NDESHJES...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Korçë, ku një tifoz ka ndërruar jetë në momentin që po luhej ndeshja Skëndërbeu-Partizani.
DREJTORËT E SPITALEVE IKIN NË TETOR
Ndryshimi i fundit Sht 23 2017

DREJTORËT E SPITALEVE IKIN NË TETOR

Qeveria Rama II e ben fakt largimin e drejtoreve te spitaleve. Rreth nje muaj e gjysme pasi kryeministri Edi Rama iu kerkoi publikisht te japin doreheqjen vjen vendimi nga Ministria e Shendetesise.
SOT BIÇIKLETA MBUSH 200 VJEÇ
Ndryshimi i fundit Sht 23 2017

SOT BIÇIKLETA MBUSH 200 VJEÇ

Kanë kaluar 200 vite që kur u krijua bicikleta për herë të parë, e cila quhej ‘hobby horse.’
NGJARJE E RËNDË NË SHKODËR, XHAXHAI VRET NIPIN
Ndryshimi i fundit Sht 23 2017

NGJARJE E RËNDË NË SHKODËR, XHAXHAI VRET NIPIN

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditën e kësaj të shtunë (23 shtator) në afëri të teatrit “Migjeni”.
PAMJET E AKSIONIT/ ÇFARË PO NDODH TANI NË QYTET?
Ndryshimi i fundit Sht 23 2017

PAMJET E AKSIONIT/ ÇFARË PO NDODH TANI NË QYTET?

Forcat Speciale janë duke zhvilluar një operacion të gjerë për evidentimin e elementëve kriminalë në qytetin e Vlorës.
DHUNOI INFERMIEREN E PEDIATRISË,  ARRESTOHET 22-VJEÇARJA
Ndryshimi i fundit Sht 23 2017

DHUNOI INFERMIEREN E PEDIATRISË, ARRESTOHET 22-VJEÇARJA

Një shtetase 22 vjeçare është proceduar penalisht pasi dhunoi fizikisht mbrëmjen me djeshme një infermiere të Pediatrisë, Tiranë. Sipas policisë shtetasja e arrestuar është me inicialet B.L 22 vjeç.
Ndryshimi i fundit Sht 23 2017

"PAQE" NË GJIROKASTËR, LUFTËTARI-VLLAZNIA 0-0

Ka përfunduar me rezultatin e barabartë 0-0 ndeshja midis Luftëtarit dhe Vllaznisë, e cila u luajt ditën e sotme (e shtunë, 23 shtator) duke nisur nga ora 14:00.
JA SHQIPTARJA QË DREJTONTE ‘USHTRINË’ E XHEPISTËVE NË ATHINË
Ndryshimi i fundit Sht 23 2017

JA SHQIPTARJA QË DREJTONTE ‘USHTRINË’ E XHEPISTËVE...

Fatmira Cami, 32 vjeçarja shqiptare së bashku me një bashkombas të vetë drejtonte “ushtrinë” e hajdutëve të kapur ditë më parë në Greqi. Policia greke ka bërë publike identitetet dhe shumicën e fotove të anëtarëve të bandës...
EDI PALOKA: JAM I PAKËNAQUR ME LISTËN
Ndryshimi i fundit Sht 23 2017

EDI PALOKA: JAM I PAKËNAQUR ME LISTËN "BASHA"

Për herë të parë, pakënaqësi për listat e kandidatëve për deputetë të hartuara nga Lulzim Basha ka shprehur dhe ish kreu i grupit kuvendor demokrat Edi Paloka.

Aktualitet

MARKETING
RESTORANT "SPAGHETI & FISH COLOSSEO", TIRANË:  QETËSIA E AMBJENTIT DHE SHIJA E PRODHIMEVE TË DETIT JU SHOQËROJNË NË CDO STINË TË VITIT. JU MUND TË ZGJIDHNI DHE TË SHIJONI PESHKUN E FRESKËT, TË SHIJONI SPAGHETI SI ASKUND TJETËR, TA SHOQËRONI ME VERËRAT MË CILESORË. MIKPRITJE TRADICIONALE, ÇMIME TË ARSYESHME. ADRESA: TEK KRYQEZIMI I "21 DHJETORIT", 150 m PAS HOTEL "MONDIAL". RRUGA "KONGRESI I LUSHNJES" Nr.14, TIRANË. TEL 042240133 & CEL 0692074555.JU MIREPRËSIM  PËR REKLAMIMIN E BIZNESIT TUAJ: NA  KONTAKTONI NË KËTË Nr.CEL: 069 60 95 654 OSE  E-MAIL marketing@starplus-tv.com  -------------- "PIAZZA PARK": GJITHMONË ME SHËRBIMET MË TË MIRA, BAR DHE RESTORANT ME KUALITETIN MË TË MIRË. PICA FURRE DRURI, PICA TAXI, GJITHASHTU DHE PASTIÇERI FANTASTIKE. FËMIJËT GJEJNË ARGËTIM NË KËNDIN E TYRE TË LOJRAVE. NË AMBJENTET TONA FAMILJA BASHKOHET PËR TË KALUAR ORËT MË TË BUKURA. TELEFONONI NË NUMRIN: 022249090  ADRESA: SHESHI "LUIGJ GURAKUQI", SHKODËR    -------------- AUTOSERVIS "MILANO": I SPECIALIZUAR NE ITALI QE NE VITIN 1994 PER RIPARIMIN E KARROMBOLEVE DHE LYERJEN E MAKINAVE ,LYERJE CILESORE NE FURRE DHE PJEKJE BOJE ME 10 VJET GARANCI, SALDIME PLASTIKE, PASTRIM FENERESH,SHERBIME MEKANIKE DHE XHENERIKE C'DO GJE QE NEVOITET PER RIPARIMIN E MAKINAVE. C'DO TE HENE  PUNIMET E PARA JANE ME 50% ZBRITJE. KEMI  KURSE PER LYERJE MAKINASH.  NA GJENI: SUPERSTRADA SHKODER-TIRANE Km 1, TEL:0693598783  --------------

Ish-ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj thotë se Policia e Shtetit në mënyrë të paprecedentë është vënë në shënjestër të grupeve kriminale.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Korçë, ku një tifoz ka ndërruar jetë në momentin që po luhej ndeshja Skëndërbeu-Partizani.

E shtune, 23 Shtator 2017 19:29

DREJTORËT E SPITALEVE IKIN NË TETOR

Qeveria Rama II e ben fakt largimin e drejtoreve te spitaleve. Rreth nje muaj e gjysme pasi kryeministri Edi Rama iu kerkoi publikisht te japin doreheqjen vjen vendimi nga Ministria e Shendetesise.

E shtune, 23 Shtator 2017 18:32

SOT BIÇIKLETA MBUSH 200 VJEÇ

Kanë kaluar 200 vite që kur u krijua bicikleta për herë të parë, e cila quhej ‘hobby horse.’

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditën e kësaj të shtunë (23 shtator) në afëri të teatrit “Migjeni”.

Forcat Speciale janë duke zhvilluar një operacion të gjerë për evidentimin e elementëve kriminalë në qytetin e Vlorës.

Një shtetase 22 vjeçare është proceduar penalisht pasi dhunoi fizikisht mbrëmjen me djeshme një infermiere të Pediatrisë, Tiranë. Sipas policisë shtetasja e arrestuar është me inicialet B.L 22 vjeç.

Ka përfunduar me rezultatin e barabartë 0-0 ndeshja midis Luftëtarit dhe Vllaznisë, e cila u luajt ditën e sotme (e shtunë, 23 shtator) duke nisur nga ora 14:00.

Faqja 1 ne 2206
Aktualitet
DEMIRAJ: POLICIA NË SHËNJESTËR TË PAPRECEDENTË NGA GRUPET KRIMINALE

Ish-ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj thotë se ...

DREJTORËT E SPITALEVE IKIN NË TETOR

Qeveria Rama II e ben fakt largimin e drejtoreve ...

SOT BIÇIKLETA MBUSH 200 VJEÇ

Kanë kaluar 200 vite që kur u krijua bicikleta ...

E shtune, Sht 23 2017 0 koment
SHKODRA NË FESTIVALIN “ ARDHMËRIA”
Më 21 shtator 2017 u zhvillua në Kosovë (Deçan) , festivali ‘’Ardhmëria” edicioni i tretë
E shtune, Sht 23 2017 0 koment
EDI PALOKA: JAM I PAKËNAQUR ME
Për herë të parë, pakënaqësi për listat e kandidatëve për deputetë të hartuara nga Lulzim
E shtune, Sht 23 2017 0 koment
DËMTIMET E INVESTIMEVE PUBLIKE
 Demtimet e investimeve publike jane nje regres ne vijushmerine konstante te investimeve
E shtune, Sht 23 2017 0 koment
E RËNDË, TIFOZI NDËRRON JETË GJATË
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Korçë, ku një tifoz ka ndërruar jetë në momentin që
E shtune, Sht 23 2017 0 koment
"PAQE" NË GJIROKASTËR,
Ka përfunduar me rezultatin e barabartë 0-0 ndeshja midis Luftëtarit dhe Vllaznisë, e
E shtune, Sht 23 2017 0 koment
FLECKENSTEIN: SHQIPTARËT MERITOJNË
Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein përforcon dhe një

Kush eshte online

Momentalisht janë online 364 vizitor

FARMACI VITA
Adresa :Përballe Universitetit “Luigj Gurakuqi”

  • Studio e Hapur
  • Star Sport

Publicitet

LAJME NGA BOTA

SHBA NDËRTON AMBASADËN MË TË

Këto janë fotot nga ajo që është cilësuar si ambasada më e

Me shume

SONDAZH, NJË NË DY GJERMANË

Gjysma e gjermanëve të pyetur në një sondazh duan që

Me shume

URAGANI MARIA, SHPËRTHEN DIGA

Një digë ka shpërthyer duke shkaktuar përmbytje të

Me shume

XHIHADIZMI ONLINE, EKSPERTËT:

Xhihadizmi online, ekspertët: Shqetësim serioz, të rinjtë

Me shume

BLLOKOHET KUFIRI MË I MADH NË

Bllokohet kufiri më i madh në botë

Me shume

URAGANI 'MARIA',25 VIKTIMA NË

Uragani 'Maria',25 viktima në ishujt e Karaibeve

Me shume

PROGRAME