Një 48 vjeçar nga qyteti i Shkodrës është arrestuar nga policia pasi ka ushtruar dhunë psikologjike dhe ka kanosur me thikë ish-bashkëshorten.

Njoftimi i Policise:
Më datë 16.05.2018, u arrestua në flagrancë shtetasi F.K vjeç 48, banues në Shkodër, pasi ka ushtruar dhunë psikologjike dhe kanosur me një mjet biçak, në banesën e saj ish bashkëshorten e tij, shtetasen L.H, vjeç 46, banuese në Shkodër.

Gruaja ka bere denoncim ne polici dhe forcat e policise kane bere arrestimin e 48 vjecarin me akuzen e Kanosjes.